Cene → Kućna hemija → Chicco tečni deterdžent za pranje veša 1,5L

Chicco tečni deterdžent za pranje veša 1,5L
Pakovanje 1,5 l 3 prodavnice Barkod 8058664047345
699,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa Premium
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
466,00 din/l
Najskuplje je 996,60 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,00 din466,00 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta789,00 din526,00 din/l+90,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta996,60 din664,40 din/l+297,60 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa Premium (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 524,90 | 744,00 |
| 26.09.2026. | 524,90 | 744,00 |
| 01.09.2026. | 524,90 | 760,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Chicco tečni deterdžent za pranje veša 1,5LAksa, Aksa Premium
- CHICCO TEC.DETER.1.5LAleksandrović
- DETERDŽENT TEČNI ZA VEŠ CHICCO 1.5LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lTečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−60 % po lTečni Deterdžent za Veš Orchid 50 pr Merix 2,25 l
- Sunce (Qvattro)419,99
- Cash & Carry Plus674,99
- Metro682,80
+14 prodavnica186,66 din/l- −53 % po l
Perwoll Tecni Deterdzent 1000 ml Balsam
- VUM219,90
- Trlić429,99
219,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%CHICCO omekšivač delicate flowers 750ml
- Aksa%289,00
- Aksa Premium299,00
- dm319,00
+8 prodavnica385,33 din/l
−28%chicco higijenski tečni detergent 1,5l
- Aksa%869,00
- Idea · Mercator · Roda%899,99
- dm989,00
+4 prodavnice579,33 din/l
Chicco Zanza prenosivi uređaj bez refila i svetla
- Aksa Premium1.161,00
- Aksa1.399,00
- Super Vero1.499,99

Chicco Omeks.Cvet.Mir.750
- Aksa Premium259,00
- Aksa299,00
345,33 din/l
Chicco omekšivač za veš TENDER TOUCH 750ml
- Aksa Premium259,00
- Aksa299,00
345,33 din/l
Chicco superkonc. omekšivac za veš, 1500ml-NOVO
- Aksa · Aksa Premium549,00
366,00 din/l








