Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MAČKE MGL LECHAT FRESH PASTETA PILETINA POVRCE 100G
HRANA ZA MAČKE MGL LECHAT FRESH PASTETA PILETINA POVRCE 100G
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 8009470008617
65,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
650,00 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
65,00 din114,99 din650,00 din/kg
-
65,00 din114,99 din650,00 din/kg
-
65,00 din124,99 din650,00 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+64,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 114,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 114,99 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MAČKE MGL LECHAT FRESH PASTETA PILETINA POVRCE 100GGomex
- HRANA MAČ PAŠTE PIL POV 100G MONGEIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −46 % po kg
HRANA ZA MACKE U KESICI PILETINA 85G
- Leon29,99
- Aleksandrović49,99
352,82 din/kg - −28 % po kg
HRANA ZA MACKE PILETINA 85GR EUROCAT
- Cash & Carry Plus39,99
- Fortuna Market49,99
470,47 din/kg
−21 % po kgHRANA ZA MAČKE PILETINA CAPITANO 80G
- Trnava Promet41,00
- Leon41,99
- Aleksandrović44,99
+11 prodavnica512,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg













