Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → DEZERT KINDER PINGUI CHERRY 30G

DEZERT KINDER PINGUI CHERRY 30G
Pakovanje 30 g 2 prodavnice Barkod 8000500338056
88,75 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
2.958,33 din/kg
Najskuplje je 94,97 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
88,75 din2.958,33 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta94,97 din3.165,67 din/kg+6,22 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 88,75 | 94,97 |
| 01.09.2026. | 88,75 | 94,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KINDER PINGUI CHERRY 30GAroma
- COK KINDER PINGUI VISNJA 30GBB Trade
- DEZERT KINDER PINGUI CHERRY 30GGomex
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DEZERT PUDING VINDIJA PRALINE I TAMNA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- Super Vero159,99
- BB Trade169,97
+2 prodavnice449,50 din/kg
DEZERT PUDING CIPIRIPI SILBO 100G
- Aleksandrović79,99
- VUM79,99
- Aroma89,99
+1 prodavnica799,90 din/kg
DEZERT PUDING VINDIJA DUPLA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović89,90
- BB Trade169,97
- Aroma169,99
+1 prodavnica449,50 din/kg
DEZERT ML JAFFA ORANGE COCOA 27G
- Idea74,99
- Mercator74,99
- Roda74,99
2.777,41 din/kg
DEZERT ML MUNCHMALLOW FRESH 27G
- Idea74,99
- Mercator74,99
- Roda74,99
2.777,41 din/kgDEZERT IMLEK PROTEIN VANILA MUS 200G
- Gomex199,99
- Aman334,99
999,95 din/kg







