Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK COCA COLA ZERO LIMENKA 4X0.33L

SOK COCA COLA ZERO LIMENKA 4X0.33L
Pakovanje 7,92 l 2 prodavnice Barkod 5449000314772
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 04.10.
31,56 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.728,00 din, +591% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
249,99 din289,99 din31,56 din/l
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 1.728,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac1.728,00 din218,18 din/l+1.478,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac1.728,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.728,00 din
- Beograd · Metro, Zemun1.728,00 din
- Kragujevac · Metro1.728,00 din
- Niš · Metro1.728,00 din
- Novi Sad · Metro1.728,00 din
- Palić · Metro1.728,00 din
- Požarevac · Metro1.728,00 din
- Šabac · Metro1.728,00 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK COCA COLA ZERO LIMENKA 4X0.33LGomex
- 4X0.33L COCA COLA SOK GAZ ZERO-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK MIRINDA POMORANDŽA 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Euro Ša M%106,90
- Morava%109,99
+24 prodavnice66,60 din/l














