Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan 7 Days Hazelnut 80 g

Kroasan 7 Days Hazelnut 80 g
Pakovanje 80 g 4 prodavnice Barkod 5201360501014
115,67 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.445,88 din/kg
Najskuplje je 125,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
115,67 din1.445,88 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta117,87 din1.473,38 din/kg+2,20 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 119,99 din · Bor119,99 din1.499,88 din/kg+4,32 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta125,00 din1.562,50 din/kg+9,33 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,00 | 117,87 |
| 29.09.2026. | 109,00 | 117,87 |
| 01.09.2026. | 109,00 | 116,77 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 7 DAYS KROAS.80G HAZELNUTAleksandrović
- KROASAN 7 DAYS HAZELNUT 80GGomex
- KROASAN 7DAYS HAZELNUT 80Prima
- CHIPITA CROISSANT 7DAYS 80G MAX HAZELNUTSenta Promet
- 7DAYS CROAS.HAZELNUT 80G/20#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgKroasan Double Kakao Vanila 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market77,00
+19 prodavnica999,83 din/kg
−31 % po kgKroasan Jagoda 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Super Vero%68,99
- Aman%69,99
+26 prodavnica999,83 din/kg
−31 % po kgKroasan Kajsija 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Prima%69,90
- Medius%74,90
+19 prodavnica999,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−18%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg













