Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT PUROX ZA PRANJE UNIVERZALNI 4.3L

DETERDŽENT PUROX ZA PRANJE UNIVERZALNI 4.3L
Pakovanje 4,3 l 2 prodavnice Barkod 4260418935011
549,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
127,90 din/l
Najskuplje je 820,43 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
549,99 din127,90 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta820,43 din190,80 din/l+270,44 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 549,99 | 685,21 |
| 01.09.2026. | 549,99 | 685,21 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TECNI PRASAK UNIVER. WHITE I COLOR 4.3l PUROXCash & Carry Plus
- DETERDŽENT PUROX ZA PRANJE UNIVERZALNI 4.3LGomex
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Transkom 94299,00
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−30%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+34 prodavnice242,22 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE FAIRY 900ML
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
- ZAM299,90
+32 prodavnice311,10 din/l











