Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO ČOKOLADNO DUKAT BOCA 500ML

MLEKO ČOKOLADNO DUKAT BOCA 500ML
Pakovanje 500 ml 1 prodavnica Barkod 3850354011743
114,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 30.09.
229,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
114,99 din129,99 din229,98 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+34 prodavnice94,99 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice149,99 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
+28 prodavnica123,96 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l

















