Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTI MINI ROLLS SIR PILEĆA PRSA FRIKOM 500G

SMRZNUTI MINI ROLLS SIR PILEĆA PRSA FRIKOM 500G
Pakovanje 500 g 20 prodavnica Barkod 8606017431374
364,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
729,98 din/kg
Najskuplje je 449,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
364,99 din729,98 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad386,99 din773,98 din/kg+22,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta389,03 din778,06 din/kg+24,04 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,00 din798,00 din/kg+34,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta399,00 din798,00 din/kg+34,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta399,00 din798,00 din/kg+34,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd399,99 din799,98 din/kg+35,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta399,99 din799,98 din/kg+35,00 din
-
Aleksandrović7 prodavnica: 62,99 - 409,99 din · Negotin, Bor399,99 din799,98 din/kg+35,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4962,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 662,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10399,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15399,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb409,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd405,00 din810,00 din/kg+40,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta409,99 din819,98 din/kg+45,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu410,00 din820,00 din/kg+45,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta413,99 din827,98 din/kg+49,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu415,00 din830,00 din/kg+50,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta419,99 din839,98 din/kg+55,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta419,99 din839,98 din/kg+55,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 412,99 – 437,99 din428,99 din857,98 din/kg+64,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta429,99 din859,98 din/kg+65,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta439,99 din879,98 din/kg+75,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta449,99 din899,98 din/kg+85,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 364,99 | 407,50 |
| 21.09.2026. | 364,99 | 407,50 |
| 20.09.2026. | 364,99 | 404,99 |
| 01.09.2026. | 364,99 | 407,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM MINI ROLLS SIR PIL.PRSA 500GAleksandrović
- TESTO MINI ROLLS SIR PILECA PRSA 500GRAman
- MINI ROLNICE FRIKOM SIR I PILECA PRSA 500GAroma, City
- MINI ROLS PILECA PRSA 534gr FRIKOMCash & Carry Plus
- MINI ROLLS SIR PILECA PRSA 500G FRIKOMČutura
- MINI ROLLS SIR PILECA PRSA 500GREuroprom
- MINI ROLLS SIR PIL PRSA 500G FRIKOMIdea, Mercator, Roda
- MINI ROLLS SIR PILECA PRSAMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−20 % po kgSMRZNUTI MINI ROLLS KROMPIR ALFA FOODS 800G
- Aleksandrović469,99
- Univerexport529,99
- Gomex569,99
+6 prodavnica587,49 din/kg
−20 % po kgSMRZNUTI MINI ROLLS FETA SIR ALFA FOODS 800G
- Aleksandrović469,99
- Univerexport509,99
- Gomex638,55
+6 prodavnica587,49 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Euro Ša M%296,90
+36 prodavnica199,99 din/kg
−33%SMRZNUTI ŽU-ŽU SA SUSAMOM FRIKOM 800G
- Leon225,99
- Šumadija Market229,90
- Medius%249,90
+33 prodavnice282,49 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
- Super Vero%389,99
+32 prodavnice1.216,67 din/kg
−25%SMRZNUTI PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE FRIKOM 400G
- Medius%359,90
- Idea · Mercator · Roda%369,99
- VP Dima%389,90
+28 prodavnica899,75 din/kg
−23%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 450G
- Leon%359,99
- Šumadija Market439,90
- Medius%469,90
+29 prodavnica799,98 din/kg
−23%SMRZNUTI POMFRIT REBRASTI FRIKOM 750G
- Šumadija Market269,90
- Trlić%329,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica359,87 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI FISH NUGGETS FRIKOM 245G
- RIČ349,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Euro Ša M369,00
+26 prodavnica1.428,53 din/kg
−7%SMRZNUTI MINI ROLLS SIR SPANAĆ FRIKOM 500G
- BB Trade%359,88
- Cash & Carry Plus364,99
- Super Vero386,99
+26 prodavnica719,76 din/kg





