Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTA PAPALINA FRIKOM 1KG

SMRZNUTA PAPALINA FRIKOM 1KG
Pakovanje 1 kg 8 prodavnica Barkod 8606017431206
549,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
549,99 din/kg
Najskuplje je 653,00 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
549,99 din549,99 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd550,00 din550,00 din/kg+0,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta565,00 din565,00 din/kg+15,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta569,00 din569,00 din/kg+19,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd569,99 din569,99 din/kg+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta569,99 din569,99 din/kg+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta579,99 din579,99 din/kg+30,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta653,00 din653,00 din/kg+103,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 549,99 | 569,50 |
| 01.09.2026. | 549,99 | 569,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAPALINA 1KG FRIKOMIdea, Mercator, Roda
- FRI.SM.PAPALINA 1KGMikromarket
- Papalina 1kg Frikom IIŠumadija Market
- PAPALINA 1KG II FRIKOMTranskom 94
- SMRZNUTA PAPALINA FRIKOM 1KGUniverexport
- PAPALINA 1KG "FRIKOM"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU FRIKOM 200G
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero95,99
+30 prodavnica449,95 din/kg
−19%SMRZNUTA PIZZA CAPRICOSA FRIKOM 330G
- Super Vero399,99
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+27 prodavnica1.212,09 din/kg
−9%SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA FRIKOM 300G
- Transkom 94335,00
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
+23 prodavnice1.116,67 din/kg
SMRZNUTA PITA SA MESOM ZVRK FRIKOM 900G
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
−17%SMRZNUTA TORTA TRIOLADA GELATO 1.6KG
- RIČ%1.349,99
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+21 prodavnica843,74 din/kg
SMRZNUTA TORTA ČOKO VIŠNJA POSNA GELATO 1.7KG
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+20 prodavnica655,88 din/kg
−21%SMRZNUTA TORTA NUGAT GELATO 1.6KG
- Aleksandrović%1.549,99
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
+20 prodavnica1.033,33 din/kg
−19%SMRZNUTA TORTA KAPRI GELATO 1.6KG
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+20 prodavnica759,38 din/kg









