Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTO TESTO 1/1 ŠTRUDLA VANILA ŠUMSKO VOĆE 500G
SMRZNUTO TESTO 1/1 ŠTRUDLA VANILA ŠUMSKO VOĆE 500G
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 0000005210021
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 30.09.
379,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din199,99 din379,98 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
- Trnava Promet%149,00
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica372,50 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Idea%159,99
- Lidl159,99
+37 prodavnica397,48 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ FRIKOM 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Idea%149,99
- Lidl149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica374,98 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 700G
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
−40%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 700G
- Leon199,99
- Transkom 94239,00
- Medius%239,90
+34 prodavnice285,70 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI FRIKOM 400G
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg
















