Cene → Alkoholna pića → Pivo Kabinet Mix 4Pack 1,32 l NB

Pivo Kabinet Mix 4Pack 1,32 l NB
Pakovanje 1,32 l 1 prodavnica Barkod 8606016702352
989,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
749,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
989,99 din1.099,00 din749,99 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l


















