Cene → Alkoholna pića → Pivo Kabinet Plavo 0,33 l NB

Pivo Kabinet Plavo 0,33 l NB
Pakovanje 330 ml 10 prodavnica Barkod 8606016700006
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma, na akciji do 14.10.
606,03 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 301,99 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din279,99 din606,03 din/l
-
229,99 din254,97 din696,94 din/l+30,00 din
-
230,00 din696,97 din/l+30,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun230,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača230,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac230,00 din
- Novi Sad · Metro230,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta259,99 din787,85 din/l+60,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta287,99 din872,70 din/l+88,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd289,99 din878,76 din/l+90,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta292,99 din887,85 din/l+93,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,99 din909,06 din/l+100,00 din
-
301,99 din915,12 din/l+102,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta301,99 din915,12 din/l+102,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 254,97 | 288,99 |
| 01.09.2026. | 254,97 | 288,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO SVETLO KABINET PLAVO NB 0.33LAroma, City
- PIVO KRAFT KABINET PLAVO 0.33L NBBB Trade
- PIVO KABINET PLAVO STAKLO 0.33 LGomex
- PIVO KABINET PLAVO 0.33LIdea, Mercator, Roda
- Pivo Plavo Pivara Kabinet 0,33lMaxi Online, Mega Maxi
- 0.33L KABINET PLAVO PIVO NB-STAND.-VAR.Metro
- PIVO KABINET PLAVO 0,33L NBUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l












