Cene → Kućna hemija → Perwoll 1 l White Magic
Perwoll 1 l White Magic
Pakovanje 1 l 1 prodavnica Barkod 9000100683869
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
299,99 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din299,99 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,99 | 328,50 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 328,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL DETERDZENT 1L WHITE-TREuro Ša M
- PERWOLL 1L WHITE MAGICSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Perwoll Renew Color 990 ml
- VUM264,99
- RIČ315,00
- Senta Promet347,52
+7 prodavnica267,67 din/l
−37%Perwoll Dark Bloom 2000 ml Lc1
- Cash & Carry Plus769,99
- Idea · Mercator · Roda%849,99
- Mega Maxi%869,99
+2 prodavnice385,00 din/l
Perwoll Renew Black 990 ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+4 prodavnice282,82 din/l
Perwoll Renew Blossam 990 ml
- Senta Promet365,03
- Čutura372,00
- Fortuna Market389,99
+4 prodavnice368,72 din/l
Perwoll Brilliant Color 1 l
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+3 prodavnice199,99 din/l
Perwoll 2,97 l Color
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market699,99
+3 prodavnice181,48 din/l
Perwoll Black 960 ml
- VUM249,99
- Soulfood399,99
- Trlić439,00
+2 prodavnice260,41 din/l
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
- Tekijanka1.299,90
+2 prodavnice275,00 din/l













