Cene → Lična higijena i kozmetika → DOVE SAPUN 90g COCONUT MILK

DOVE SAPUN 90g COCONUT MILK
Pakovanje 90 g 6 prodavnica Barkod 8712561306409
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović, na akciji do 27.09.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
999,89 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 119,00 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije akcija do 27.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana21 prodavnica: 109,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik89,99 din109,99 din999,89 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33109,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5109,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb109,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38109,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26109,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43109,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10109,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2109,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25109,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296109,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb109,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta102,00 din1.133,33 din/kg+12,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta109,99 din1.222,11 din/kg+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta118,60 din1.317,78 din/kg+28,61 din
-
118,60 din1.317,78 din/kg+28,61 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta119,00 din1.322,22 din/kg+29,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 102,00 | 109,99 |
| 01.09.2026. | 102,00 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE SAPUN 90G COCONUTAleksandrović
- SAPUN DOVE COCONUT 90GAroma, City
- DOVE SAPUN 100GR COCCONUT MILKEuro Ša M
- Sapun Dove Coconut 90 gMetalac Market
- DOVE SAPUN 90g COCONUT MILKSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −35 % po kg
DOVE SAPUN EXFOLIATING 90G
- Euro Ša M65,00
- Trlić109,90
- Soulfood109,99
+2 prodavnice650,00 din/kg - −30 % po kg
DOVE SAPUN 100G PURE
- Euro Ša M70,00
- Sunce (Qvattro)91,99
- Prima115,00
+1 prodavnica700,00 din/kg
−22 % po kgDOVE SAPUN 90g SHEA BUTTER
- Euro Ša M70,00
- Sunce (Qvattro)109,99
777,78 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−43%DOVE DEO FRUIT W 150ML
- Mikromarket249,99
- Senta Promet269,99
- Cash & Carry Plus279,99
+15 prodavnica1.666,60 din/l
−27%DOVE STICK 50ml CLEAN COMFORT
- Aleksandrović239,99
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Mikromarket390,00
+15 prodavnica4.799,80 din/l
DOVE KREMA 150ML
- Aroma307,40
- City307,40
- Euro Ša M330,00
+13 prodavnica2.049,33 din/l
−20%*DOVE DEO CREM 50ML PECURKA
- ZAM319,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica6.398,00 din/l
−27%DOVE SGEL 750ML ORIGINAL HIDRATANTE
- Prima%349,99
- VP Dima399,00
- BB Trade399,97
+9 prodavnica466,65 din/l
−58%DOVE GEL ZA TUS D.NOUR.250ML
- Idea%220,00
- Mercator%220,00
- Roda%220,00
+9 prodavnica880,00 din/l
DOVE DEO 150ml INVISIBLE DRY
- Cash & Carry Plus285,00
- Senta Promet299,99
- Aleksandrović319,99
+9 prodavnica1.900,00 din/l
−18%DOVE SAPUN PINK 100g
- Metro76,80
- Aleksandrović%89,99
- Fortuna Market%94,99
+9 prodavnica853,33 din/kg













