Cene → Lična higijena i kozmetika → DOVE Mleko za telo Essential 400 ml

DOVE Mleko za telo Essential 400 ml
Pakovanje 400 ml 2 prodavnice Barkod 8711600368804
539,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.347,50 din/l
Najskuplje je 641,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
539,00 din1.347,50 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta641,99 din1.604,98 din/l+102,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 539,00 | 590,50 |
| 01.09.2026. | 539,00 | 590,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE MLEKO ZA TELO ESSENTIAL 400MLEuro Ša M
- DOVE Mleko za telo Essential 400 mlSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lMleko za Telo Hydrating 500 ml Olea
- Idea · Mercator · Roda259,99
519,98 din/l
−61 % po lMleko za Telo Rich Nouri 500 ml Olea
- Idea · Mercator · Roda259,99
519,98 din/l
−61 % po lMleko za Telo Baby 400 ml Pavloderm
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Medius249,99
- Sunce (Qvattro)289,99
525,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Dove Nourishing Oil&Care Cvrsti Sapun 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+23 prodavnice988,89 din/kg
−13%Dove Stick 50 ml Clean Comfort
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Mikromarket390,00
- Euro Ša M402,00
+15 prodavnica5.199,80 din/l
−43%Dove Deo 150 ml Fruity
- Mikromarket249,99
- Senta Promet269,99
- Cash & Carry Plus279,99
+15 prodavnica1.666,60 din/l
−23%Dove SG Gentle Pamper Gel za Tuširanje 250 ml
- Senta Promet254,54
- Euro Ša M255,00
- Trlić329,99
+14 prodavnica1.018,16 din/l
−19%Dove Deo Krema 50 ml Original Pecurka
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
Dove Krema 150 ml
- Aroma307,40
- Euro Ša M330,00
- dm399,00
+12 prodavnica2.049,33 din/l
−15%Dove Deo 150 ml Invisible Dry
- Aroma288,70
- Metalac Market299,00
- Medius299,99
+10 prodavnica1.924,67 din/l
−27%Dove Sgel 750 ml Original Hidratante
- Prima%349,99
- VP Dima399,00
- BB Trade399,97
+9 prodavnica466,65 din/l















