Cene → Kućna hemija → Deterdzent za Ves Ariel 6 0 Pr+12 Pods Extra Clean

Deterdzent za Ves Ariel 6 0 Pr+12 Pods Extra Clean
Pakovanje 4,5 kg 4 prodavnice Barkod 8700216209687
1.599,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
355,55 din/kg
Najskuplje je 2.377,56 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.599,99 din355,55 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta1.999,96 din444,44 din/kg+399,97 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta2.001,33 din444,74 din/kg+401,34 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta2.377,56 din528,35 din/kg+777,57 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.599,99 | 1.999,99 |
| 01.09.2026. | 1.599,99 | 1.999,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL 4.5KG TOL 60 PRANJA+KAPS.12KAleksandrović
- DETERDZENT ZA VES ARIEL 6 0 PR+12 PODS EXTRA CLEANAroma, City
- Deterdžent Ariel Tol + 12 Pods Extra Clean 4,5 kgMetalac Market
- ARIEL 60WL+12 PODS EXTRA CLEANSunce (Qvattro)
- ARIEL PRAŠAK TOL 4.5KG 60 PRANJA + KAPS 12KOMTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Transkom 94%409,00
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice199,99 din/l
−35%Deterdžent za Suđe Chamomile Fairy 900 ml
- Univerexport%259,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+33 prodavnice288,88 din/l












