Cene → Kućna hemija → ARIEL 6 KG TOL+12 PODS EXTRA CLEAN
ARIEL 6 KG TOL+12 PODS EXTRA CLEAN
Pakovanje 6 kg 2 prodavnice Barkod 8700216001878
1.699,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
283,33 din/kg
Najskuplje je 1.912,00 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.699,99 din283,33 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.912,00 din318,67 din/kg+212,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.699,99 | 1.806,00 |
| 01.09.2026. | 1.699,99 | 1.806,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL TOL 4.5kg+12PODS EXT.CLEANEuroprom
- ARIEL 6 KG TOL+12 PODS EXTRA CLEANSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%ARIEL MS 1.95KG 30W
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+23 prodavnice358,92 din/kg
ARIEL 2,6 KG ALPINE 40W
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
- Metalac Market1.159,70
+11 prodavnica423,07 din/kg
ARIEL MS 390GR
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+10 prodavnica843,59 din/kg- −15%
ARIEL 2.25L LIQUID MS 50 PRANJA TEČNI DETER.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- BB Trade%1.199,99
+10 prodavnica488,84 din/l
−31%ARIEL PODS MS 12PCS
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+10 prodavnica39,99 din/kom
−35%ARIEL PODS MS 50 KOM KAPSULE
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom
ARIEL LIQUID LND MS 1L 20W
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
- Euro Ša M762,00
+9 prodavnica619,99 din/l
ARIEL MOUNTAIN SPRING Allin1 kapsul.70/1
- Europrom1.899,90
- Metalac Market1.999,00
- Cash & Carry Plus1.999,99
+8 prodavnica27,14 din/kom










