Cene → Alkoholna pića → VINO VRANAC GRDELICKI VINOGRADI 1L
VINO VRANAC GRDELICKI VINOGRADI 1L
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 8606109488026
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
249,99 din/l
Najskuplje je 417,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din249,99 din/l
-
260,00 din399,99 din260,00 din/l+10,01 din
-
260,00 din409,99 din260,00 din/l+10,01 din
-
260,00 din419,99 din260,00 din/l+10,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad417,99 din417,99 din/l+168,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 249,99 | 409,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 409,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO VRANAC 1L GROZDIdea, Mercator, Roda
- VINO VRANAC GRDELICKI VINOGRADI 1LSunce (Qvattro)
- VINO CRVENO VRANAC 1L GROZDSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−58 % po lVino Vranac pvc 1/1 Status 6
- Šumadija Market106,00
- Trnava Promet206,00
- Aleksandrović209,99
+6 prodavnica106,00 din/l- −46 % po l
Vino vranac 1L Royal
- Šumadija Market133,90
- Aleksandrović159,99
- Prima185,50
133,90 din/l
−44 % po lVINO VRANAC 1L BRIK-VINO ZUPA
- Mikromarket%139,99
- Sunce (Qvattro)219,99
- Aroma231,99
+3 prodavnice139,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l












