Cene → Sveže i prerađeno meso → GOMBIT BUDIMSKA SLAJS 100g
GOMBIT BUDIMSKA SLAJS 100g
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 8606018256518
164,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
1.649,90 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
164,99 din1.649,90 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta239,99 din2.399,90 din/kg+75,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 164,99 | 202,49 |
| 01.09.2026. | 164,99 | 202,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GOMBIT BUDIMSKA SLAJS 100gSunce (Qvattro)
- GOMBIT BUDIMSKA SLAJS 100GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −14%
GOMBIT KOKODA 800GR
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- ZAM279,90
+6 prodavnica312,38 din/kg - −14%
GOMBIT POSEBNA KOBASICA 800GR
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- VUM284,99
+4 prodavnice312,38 din/kg GOMBIT PILECA PRSA U CREVU 300g
- VUM216,99
- Šumadija Market296,00
- Medius299,99
+1 prodavnica723,30 din/kg- −14%
GOMBIT ZAVICAJ GOVEDJI NAREZAK 130GR
- Medius%89,90
- Soulfood97,99
- VP Dima99,00
691,54 din/kg GOMBIT BUDIMSKA
- Šumadija Market419,00
- Sunce (Qvattro)1.749,99
GOMBIT CAJNA KOBASICA
- Šumadija Market149,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
GOMBIT CLASSIC WURST 300g
- Prima386,00
- Sunce (Qvattro)439,99
1.286,67 din/kgGOMBIT DIMLJENI VRAT
- Šumadija Market1.049,99
- Sunce (Qvattro)1.449,99







