Cene → Hleb i peciva → Krofna Jabuka Cimet 65 g

Krofna Jabuka Cimet 65 g
Pakovanje 65 g 5 prodavnica Barkod 8590325507770
57,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
876,92 din/kg
Najskuplje je 69,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
57,00 din876,92 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta64,99 din999,85 din/kg+7,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd69,99 din1.076,77 din/kg+12,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta69,99 din1.076,77 din/kg+12,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta69,99 din1.076,77 din/kg+12,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 57,00 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 57,00 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROFNA JABUKA CIMET 65GIdea, Mercator, Roda
- S-Krofna Willamon Tell 65gŠumadija Market
- DOUNT 65g ZLATNISunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Krofna Čoko Lešnik Tvojih 5 Minuta 80 g
- Gomex%79,99
- Cash & Carry Plus82,99
- Medius83,99
+23 prodavnice999,88 din/kg
Krofna Kajsija Tvojih 5 Minuta 80 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Aroma79,99
- Medius79,99
+21 prodavnica937,38 din/kg
Krofna coko 2x55 g DonDon
- BB Trade127,05
- Trnava Promet143,00
- Europrom149,00
+9 prodavnica1.155,00 din/kgKrofna sa Punjenjem od Kajsije Tvojih 5 Minuta 48 g
- Euro Ša M29,00
- Maxi · Mega Maxi34,99
- Idea · Mercator · Roda36,99
+6 prodavnica604,17 din/kg
−50%Krofna Donut Cokolada Mocna 56 g Pons
- Podunavlje%34,99
- Prima55,00
- Sunce (Qvattro)60,99
+8 prodavnica624,82 din/kg
−50%Krofna Donut Jagoda Preliv 56 g Pons
- Podunavlje%34,99
- Prima55,00
- Šumadija Market66,00
+5 prodavnica624,82 din/kg- −8%
KROFNA ROZE 53g Silbo
- Transkom 94%55,00
- Podunavlje59,99
- Univerexport59,99
+2 prodavnice1.037,74 din/kg - −8%
Krofna Cokolada 53 g
- Transkom 94%55,00
- Europrom59,90
- Podunavlje59,99
+2 prodavnice1.037,74 din/kg












