Cene → Hrana za kućne ljubimce → FELIX 100g LOSOS

FELIX 100g LOSOS
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 7613033361098
54,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
549,90 din/kg
Najskuplje je 74,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
54,99 din549,90 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta59,99 din599,90 din/kg+5,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd65,00 din650,00 din/kg+10,01 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 74,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Kladovo74,99 din749,90 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4974,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 674,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/574,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb74,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3874,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 774,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb74,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3674,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 54,99 | 59,99 |
| 26.09.2026. | 54,99 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 58,50 | 59,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FELIX 85G LOSOSAleksandrović
- HRANA ZA MACKE FELIX LOSO S PURINA 100GRAroma
- Felix Losos (100g)Lion Pet Shop
- FELIX MACE LOSOS 100GRPrima
- Felix hrana za macke Losos 100gŠumadija Market
- FELIX 100g LOSOSSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%FELIX DUO 85GR
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- ZAM79,90
- Lion Pet Shop80,00
+4 prodavnice764,59 din/kg
−33%Felix party mix snacks za macke mixed griil 60g 8
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trnava Promet121,00
- Euro Ša M129,00
+4 prodavnice1.666,50 din/kg
−30%FELIX DUO MPK 4X85GR
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- ZAM249,90
- Mega Maxi262,99
+2 prodavnice558,79 din/kg
FELIX 100g JAGNJETINA
- Šumadija Market49,90
- Lion Pet Shop54,99
- Sunce (Qvattro)59,99
+1 prodavnica499,00 din/kgFelix multipack meso 4*100g
- Lion Pet Shop194,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Šumadija Market200,00
+1 prodavnica487,48 din/kg
Felix Govedina (100g)
- Lion Pet Shop54,99
- Šumadija Market65,00
- Aleksandrović74,99
549,90 din/kg




