Cene → Alkoholna pića → STOBI VINO 0.75L MERLOT
STOBI VINO 0.75L MERLOT
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 5319991251168
396,00 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
528,00 din/l
Najskuplje je 599,00 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
396,00 din528,00 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd599,00 din798,67 din/l+203,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 396,00 | 497,50 |
| 01.09.2026. | 396,00 | 497,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Stobi merlot vino crveno 750 mlŠumadija Market
- STOBI VINO 0.75L MERLOTSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lSTOBI VINO GRASEVINA 1L
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+1 prodavnica239,99 din/l- −25 % po l
STOBI VINO 0.75L CUVEE
- Sunce (Qvattro)298,00
- Šumadija Market499,00
397,33 din/l - −25 % po l
STOBI VINO 0.75L ROSE
- Sunce (Qvattro)298,00
- Šumadija Market435,00
397,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−37%STOBI VINO GRASEVINA 1L
- Sunce (Qvattro)239,99
- Idea%290,00
- Mercator%290,00
+1 prodavnica239,99 din/l
STOBI AMINTA VINO CRVENO 0,75L
- Prima1.178,00
- Soulfood1.395,00
- Mikromarket1.590,00
1.570,67 din/lSTOBI VINO 0.75L CABERNET SAUVIGNON
- Sunce (Qvattro)419,00
- Šumadija Market509,00
558,67 din/l
STOBI VINO 0.75L CHARDONAY
- Sunce (Qvattro)396,00
- Šumadija Market570,00
528,00 din/lSTOBI VINO 0.75L CUVEE
- Sunce (Qvattro)298,00
- Šumadija Market499,00
397,33 din/lSTOBI VINO 0.75L ROSE
- Sunce (Qvattro)298,00
- Šumadija Market435,00
397,33 din/l
STOBI VINO 0.75L VRANAC
- Sunce (Qvattro)339,99
- Šumadija Market495,00
453,32 din/l




