Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta Pita sa Bundevom Mara 600 g
Smrznuta Pita sa Bundevom Mara 600 g
Pakovanje 600 g 2 prodavnice Barkod 8606015916552
280,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
466,67 din/kg
Najskuplje je 332,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
280,00 din466,67 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 320,99 – 340,99 din332,99 din554,98 din/kg+52,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 280,00 | 306,50 |
| 01.09.2026. | 280,00 | 306,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SMRZNUTA PITA SA BUNDEVOM MARA 600GUniverexport
- PITA UVIAČA SA BUNDEVOM 600G "MARA"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgSmrznuta pita sa krompirom Maxi 600g
- Profi159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi199,99
266,65 din/kg- −39 % po kg
Smrznuta Pita sa Sirom Mara 1 kg
- Svetofor286,90
- IM Matijević319,00
- Cash & Carry Plus319,99
+3 prodavnice286,90 din/kg
−36 % po kgSmrznuta pita sa spanacem Maxi 900g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi266,99
296,66 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Smrznuta Podloga za Pizzu Frikom 200 g
- Šumadija Market79,90
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+29 prodavnica399,50 din/kg
−25%Smrznuta Pizza Capricosa Frikom 330 g
- VP Dima%399,90
- Super Vero399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.211,82 din/kg
Smrznuta Pita sa Mesom Zvrk Frikom 900 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
Smrznuta Pizza Margherita Frikom 300 g
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
- ZAM419,90
+22 prodavnice1.266,63 din/kg
−18%Smrznuta Torta Triolada Gelato 1,6 kg
- RIČ1.349,99
- Čutura%1.399,99
- BB Trade1.499,14
+20 prodavnica843,74 din/kg
Smrznuta Torta Nugat Gelato 1,6 kg
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
Smrznuta Torta Čoko Višnja Posna Gelato 1,7 kg
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
−19%Smrznuta Torta Kapri Gelato 1,6 kg
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg














