Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice Ovsene Fun&Fit 500 g

Pahuljice Ovsene Fun&Fit 500 g
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 8606015857367
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 15.10.
359,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 249,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 205,51 – 231,20 din179,99 din216,75 din359,98 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta194,99 din389,98 din/kg+15,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd199,99 din399,98 din/kg+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta209,99 din419,98 din/kg+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta249,99 din499,98 din/kg+70,00 din
-
249,99 din499,98 din/kg+70,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta249,99 din499,98 din/kg+70,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 194,99 | 213,37 |
| 01.09.2026. | 194,99 | 213,37 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAHULJICE OVSENE 500G FUN&FITIdea, Mercator, Roda
- Ovsene pahuljice Fun&Fit 500gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- PAHULJICE OVSENE FUN&FIT 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−56 % po kgPahuljice Ovsene Tira 500 g
- VP Dima79,00
- Univerexport82,62
- Fortuna Market94,99
158,00 din/kg
−56 % po kgPahuljice ovsene instant Emma 500g
- Profi79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go83,99
159,98 din/kg
−53 % po kgPahuljice Ovsene 500 g Rise&Smile
- Idea · Mercator · Roda84,99
169,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- VUM93,00
+23 prodavnice348,00 din/kg
Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Trnava Promet221,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
- Europrom99,90
+14 prodavnica384,00 din/kg
−11%Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero%279,99
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+10 prodavnica427,96 din/kg
Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Aman699,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg
−15%Pahuljice bez Glutena od Heljde Slavuj 300 g
- RIČ299,99
- Idea · Mercator · Roda326,70
- dm329,00
+6 prodavnica999,97 din/kg















