Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → ŠLAG KREM BELI C 75G SLATKA PAVLAKA

ŠLAG KREM BELI C 75G SLATKA PAVLAKA
Pakovanje 75 g 15 prodavnica Barkod 8606015715537
85,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.146,53 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
85,99 din1.146,53 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta94,99 din1.266,53 din/kg+9,00 din
-
94,99 din1.266,53 din/kg+9,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta94,99 din1.266,53 din/kg+9,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd95,04 din1.267,20 din/kg+9,05 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta95,04 din1.267,20 din/kg+9,05 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta95,04 din1.267,20 din/kg+9,05 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta98,00 din1.306,67 din/kg+12,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad99,99 din1.333,20 din/kg+14,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta101,52 din1.353,60 din/kg+15,53 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu104,99 din1.399,87 din/kg+19,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 98,43 – 119,96 din109,96 din1.466,13 din/kg+23,97 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta110,65 din1.475,33 din/kg+24,66 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta116,00 din1.546,67 din/kg+30,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din1.599,87 din/kg+34,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 85,99 | 99,00 |
| 01.09.2026. | 85,99 | 99,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAG KREM BELI SLATKA PAVLAKA 75gr CENTROPROIZVODCash & Carry Plus
- SLAG KREM BELI UKUS SLATKE PAVLAKE C 75GEuro Ša M
- ŠLAG KREM BELI UKUS SL PAVLAK 75G CIdea, Mercator, Roda
- Slag krem beli C 75gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Šlag Krem Beli Slatka Pavlaka CENTROPROIZVOD 75 gMetalac Market
- Slag krem beli ukus slatke pavlake C 75gRIČ
- KREM ŠLAG BELI UKUS SLATKE PAVLAKE C 75 GR DR.OETKERSuper Vero
- ŠLAG KREM BELI 75GR CENTROPROIZVODTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%ŠLAG KREM SLATKA PAVLAKA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%ŠLAG KREM VANILA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
ŠLAG PENA CLASSIC C 40G
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet72,00
- Idea · Mercator · Roda72,60
+22 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%ŠLAG PENA UNIVERZALNA C 500G
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Maxi Online%399,99
+22 prodavnice798,00 din/kg
ŠLAG KREM VANILA C 58G
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+18 prodavnica1.620,69 din/kg
−22%ŠLAG KREM ČOKOLADA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%ŠLAG KREM BELI 500G C
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Tekijanka%399,99
+19 prodavnica798,00 din/kg
−24%ŠLAG KREM MORAVKA 500G
- Fortuna Market249,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+16 prodavnica499,98 din/kg




