Cene → Sveže i prerađeno meso → PILEĆE GRUDI U OMOTU TOPIKO 375G

PILEĆE GRUDI U OMOTU TOPIKO 375G
Pakovanje 375 g 6 prodavnica Barkod 8606015003801
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet, na akciji do 05.10.
879,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 399,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din424,99 din879,97 din/kg
-
332,99 din399,99 din887,97 din/kg+3,00 din
-
332,99 din399,99 din887,97 din/kg+3,00 din
-
332,99 din399,99 din887,97 din/kg+3,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta389,99 din1.039,97 din/kg+60,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta399,99 din1.066,64 din/kg+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 389,99 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 389,99 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PILEĆE GRUDI U OMOTU TOPIKO MINI 375GGomex
- SALAMA PIL GRUDI UO 375G TOPIKOIdea, Mercator, Roda
- SAL.GRUDI U OMOTU MINI 375G TOPIKOSenta Promet
- PILEĆE GRUDI U OMOTU TOPIKO 375GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%PILEĆE GRUDI DELIKATES NEOPLANTA 330G
- Leon345,99
- BB Trade349,97
- Cash & Carry Plus349,99
+35 prodavnica1.048,45 din/kg- −36%
PILEĆE GRUDI NEOPLANTA RF
- Podunavlje%799,99
- Soulfood%899,99
- Super Vero%929,99
+8 prodavnica474,77 din/kg 
PILECE GRUDI SA PAPRIKOM 330G NEOPLANTA
- VUM419,99
- BB Trade424,41
- Mikromarket459,00
+5 prodavnica1.199,97 din/kgPILEĆE OBLIKOVANO ROŠTILJ MESO PERUTNINA PTUJ 500G
- Metro317,99
- Univerexport379,99
- Idea · Mercator · Roda389,99
+2 prodavnice635,98 din/kgPILEĆE OBLIKOVANO ROŠTILJ MESO PERUTNINA PTUJ 480G
- Metro299,99
- Gomex345,00
- Univerexport379,99
+4 prodavnice624,98 din/kg
−16%PILEĆE ŠNICLE PERUTNINA PTUJ 480G MAP
- Čutura399,99
- Fortuna Market399,99
- Metro412,49
+2 prodavnice833,31 din/kg
PILECE MLEVENO MESO SVEZE 480G KARABATAKA OHKA-PERUTNINA
- Metro299,96
- Čutura299,99
- Gomex337,82
+1 prodavnica624,92 din/kgPILECE GRUDI 500GR PODL.ZAMRZ CE
- Euro Ša M533,00
- Europrom569,90
- Transkom 94599,90
+1 prodavnica1.066,00 din/kg














