Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR ROKFOR CRNI ILE DE FRANCE 100G

SIR ROKFOR CRNI ILE DE FRANCE 100G
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 3177890003651
415,40 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
4.154,00 din/kg
Najskuplje je 474,97 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
415,40 din4.154,00 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 424,99 – 451,99 din441,99 din4.419,90 din/kg+26,59 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta474,97 din4.749,70 din/kg+59,57 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 415,40 | 441,99 |
| 22.09.2026. | 415,40 | 441,99 |
| 01.09.2026. | 414,99 | 415,40 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 414,99 → 441,99 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR ILE DE FRANCE ROQUEFOR BLACK 100GAroma, City
- SIR ROQUERFORT BLACK ILE DE FRANCE 100GBB Trade
- SIR ROKFOR CRNI ILE DE FRANCE 100GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- RIČ349,99
+28 prodavnica1.319,60 din/kg












