Cene → Mahunarke → PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 400G
PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 400G
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606012187450
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Štubik
424,98 din/kg
Najskuplje je 224,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije16 prodavnica: 169,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Štubik169,99 din424,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33169,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49169,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6169,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5169,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb169,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38169,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43169,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10169,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25169,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99169,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296169,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb169,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta224,99 din562,48 din/kg+55,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 169,99 | 197,49 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 197,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASULJ TETOVAC 400G KPLUSAleksandrović
- PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 400GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PASULJ GRADISTANAC 800G
- Svetofor175,80
- Mere189,90
- Aleksandrović199,99
+9 prodavnica219,75 din/kg
−32%PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 800G
- IM Matijević399,00
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%399,99
- Idea · Mercator · Roda565,95
+2 prodavnice498,75 din/kg
PASULJ CRNI 200G BIO ŠPAJZ
- BB Trade233,97
- Super Vero246,99
- Roda254,99
+5 prodavnica1.169,85 din/kg
−30%PASULJ GRADIŠTANAC BENLIAN FOOD 400G
- VUM109,99
- Podunavlje%129,99
- VP Dima146,00
+5 prodavnica274,98 din/kg
PASULJ AZUKI 200G BIO ORGANSKI
- Univerexport347,99
- Mercator · Roda349,99
- BB Trade354,97
+2 prodavnice1.739,95 din/kg
PASULJ ŠARENI 500G PINTO KOZMETIK
- Tekijanka150,99
- Šumadija Market168,00
- Podunavlje168,25
+3 prodavnice301,98 din/kg
PASULJ BELI ABC FUN&FIT 350G
- Super Vero207,99
- Maxi Online209,99
- Univerexport231,99
+3 prodavnice594,26 din/kg
PASULJ TETOVAC 1KG
- Šumadija Market610,00
- Trlić649,99
- Idea · Mercator · Roda669,90
610,00 din/kg















