Cene → Kućna hemija → Osveživač u Spreju Jasmine&Green Tea LMX 300 ml

Osveživač u Spreju Jasmine&Green Tea LMX 300 ml
Pakovanje 300 ml 4 prodavnice Barkod 8606012145887
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
499,97 din/l
Najskuplje je 179,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din499,97 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu169,99 din566,63 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 170,99 – 183,99 din177,99 din593,30 din/l+28,00 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 179,99 din · Negotin, Zaječar, Bor, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik179,99 din599,97 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2179,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25179,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb179,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 149,99 | 173,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 173,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LMX OSV.PROSTORA JASMINE-GREEN TEAAleksandrović
- OSVEZIVAC PROSTORA LMX WIND JASMINE&GREEN TEA 300mlCash & Carry Plus
- Osvezivac vazduha jasmine & green teaRIČ
- OSVEŽIVAČ U SPREJU JASMINE&GREEN TEA LMX 300MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −17 % po l
Green Fresh Osveživač Sprej 400 ml Elegan
- Senta Promet165,00
- Prima198,00
- Europrom199,90
412,50 din/l - −17 % po l
Green Fresh Osveživač Sprej 400 ml Feng s
- Senta Promet165,00
- Prima198,00
- Europrom199,90
412,50 din/l
−14 % po lOsveživač u Spreju Pino LMX 300 ml
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+2 prodavnice429,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Osveživač WC Bref Power Aktiv Lemon 2x50 g
- VUM189,99
- Senta Promet199,99
- Trnava Promet205,00
+31 prodavnica1.899,90 din/kg
−33%Osveživač WC Bref Power Aktiv Pine 3x50 g
- Trnava Promet294,00
- Medius%299,90
- Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+22 prodavnice1.960,00 din/kg
−39%Osveživač za Veš Beads Spring Lenor 150 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Lilly%419,99
- Cash & Carry Plus449,05
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−32%Osveživač Komplet Anti Tobacco Airwick 19 ml
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Trlić499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−50%Osveživač Komplet Belo Cveće Airwick 250 ml
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Maxi Online%849,99
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−39%Osveživač Dopuna Belo Cveće Airwick 250 ml
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−39%Osveživač za Veš Beads Gold Orchid Lenor 150 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Lilly%419,99
- Medius%449,90
+15 prodavnica2.666,60 din/kg
−9%Osveživač u Spreju Lavanda Airwick 300 ml
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
- Senta Promet266,76
+17 prodavnica850,00 din/l











