Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Mleveni Pionir 250 g

Keks Mleveni Pionir 250 g
Pakovanje 250 g 16 prodavnica Barkod 8606010875953
113,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
452,00 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
113,00 din452,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula119,99 din479,96 din/kg+6,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,00 din516,00 din/kg+16,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta132,00 din528,00 din/kg+19,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd135,00 din540,00 din/kg+22,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,00 din556,00 din/kg+26,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta139,99 din559,96 din/kg+26,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta139,99 din559,96 din/kg+26,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din559,96 din/kg+26,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din559,96 din/kg+26,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta140,39 din561,56 din/kg+27,39 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad140,99 din563,96 din/kg+27,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta144,99 din579,96 din/kg+31,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu145,00 din580,00 din/kg+32,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 140,99 – 159,99 din145,99 din583,96 din/kg+32,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din599,96 din/kg+36,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 102,00 | 139,99 |
| 03.10.2026. | 102,00 | 139,99 |
| 01.09.2026. | 113,00 | 139,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS MLEVENI PETIT POSNI 250G PIONIRAroma, City
- MLEVENI KEKS 250gr PIONIRCash & Carry Plus
- PIONIR MLEVENI KEKS 250GEuro Ša M, Šumadija Market
- KEKS MLEVENI 250g PIONIREuroprom
- KEKS MLEVENI 250G PIONIRIdea, Mercator, Roda
- PIONIR MLEVENI KEKS 250gLuki, Trlić
- PIONIR MLEVENI KEKS 250GRMedius
- KEKS MLEVENI 250 GR PIONIRMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −59 % po kg
Keks Mleveni 400 g Kesa Drg Product
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market79,99
187,48 din/kg - −52 % po kg
Ženeva Mleveni Keks 300 g
- Mikromarket64,99
- Trlić134,99
- Transkom 94139,00
+1 prodavnica216,63 din/kg - −49 % po kg
Keks mleveni DUNAV 300 g Eskom
- Trnava Promet69,00
- Luki99,00
230,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg









