Cene → Hleb i peciva → SMRZNUTO PECIVO PUŽ SIR HLEB&KIFLE 120G
SMRZNUTO PECIVO PUŽ SIR HLEB&KIFLE 120G
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 8606006782173
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
791,58 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
94,99 din791,58 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta94,99 din791,58 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 94,99 | 94,99 |
| 01.09.2026. | 94,99 | 94,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUZ SA SIROM 120GR HLEB I KIFLEMedius
- SMRZNUTO PECIVO PUŽ SIR HLEB&KIFLE 120GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −13%
SMRZNUTO PECIVO MREŽICA ŠUNKA HLEB&KIFLE 150G
- Idea%104,99
- Mercator%104,99
- Roda%104,99
+3 prodavnice699,93 din/kg SMRZNUTO PECIVO KREM SIR 100G
- Gomex49,99
- Idea59,99
- Mercator59,99
+2 prodavnice499,90 din/kgSMRZNUTO PECIVO MINI PICA PONTINO 130G
- Univerexport139,99
- Idea144,99
- Mercator144,99
+1 prodavnica1.076,85 din/kgSMRZNUTO PECIVO JABUKA VANILA 100G
- Gomex57,75
- Univerexport69,99
577,50 din/kg



