Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTO POVRĆE RIŽOTO FRIKOM 400G

SMRZNUTO POVRĆE RIŽOTO FRIKOM 400G
Pakovanje 400 g 25 prodavnica Barkod 8606006087568
189,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
474,75 din/kg
Najskuplje je 399,00 din, +110% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
189,90 din474,75 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10189,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15189,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
-
289,90 din359,99 din724,75 din/kg+100,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula319,99 din799,98 din/kg+130,09 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta334,90 din837,25 din/kg+145,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta334,99 din837,48 din/kg+145,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta335,85 din839,63 din/kg+145,95 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta335,90 din839,75 din/kg+146,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta335,90 din839,75 din/kg+146,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta345,00 din862,50 din/kg+155,10 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta349,00 din872,50 din/kg+159,10 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu349,99 din874,98 din/kg+160,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta349,99 din874,98 din/kg+160,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta350,00 din875,00 din/kg+160,10 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd350,00 din875,00 din/kg+160,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,00 din897,50 din/kg+169,10 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta360,88 din902,20 din/kg+170,98 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta364,97 din912,43 din/kg+175,07 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 356,99 – 383,99 din369,99 din924,98 din/kg+180,09 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta395,00 din987,50 din/kg+205,10 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta399,00 din997,50 din/kg+209,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 269,95 | 349,00 |
| 01.09.2026. | 269,95 | 349,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM RIZOTO 400GAleksandrović
- RIZOTO 400G FRIKOMAman, Medius, Transkom 94
- RIZOTO SMRZNUTI 400GR FR IKOMAroma, City
- POV RIZOTO 400GR FRIKOMBB Trade
- RIZOTO 400gr FRIKOMCash & Carry Plus
- RIZOTO 400g FRIKOMEuroprom, Trlić
- SMRZNUTI RIŽOTO 400G FRIKOMFortuna Market
- SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM RIŽOTO 400GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−40 % po kgSMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 450G
- Trlić129,00
- BB Trade%139,88
- Aroma%139,99
+7 prodavnica286,67 din/kg
−39 % po kgSMRZNUTO POVRĆE EDAMAME FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Mikromarket262,00
- Medius265,99
+9 prodavnica288,62 din/kg
−39 % po kgSMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ZELENA FLORA 450G
- Aroma%129,99
- BB Trade%139,88
- Univerexport180,99
288,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
- Trnava Promet%149,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Leon159,99
+37 prodavnica372,50 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ FRIKOM 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Lidl149,99
- Univerexport%149,99
- RIČ%154,99
+37 prodavnica374,98 din/kg
−18%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Lidl159,99
- Senta Promet%159,99
+37 prodavnica397,48 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 700G
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
−40%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 700G
- Leon199,99
- Transkom 94239,00
- Medius%239,90
+34 prodavnice285,70 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI FRIKOM 400G
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg




