Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuto Lisnato Testo Frikom 500 g

Smrznuto Lisnato Testo Frikom 500 g
Pakovanje 500 g 27 prodavnica Barkod 8606006081429
212,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
425,98 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
212,99 din425,98 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta213,97 din427,94 din/kg+0,98 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta219,00 din438,00 din/kg+6,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta219,00 din438,00 din/kg+6,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik219,00 din438,00 din/kg+6,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta219,00 din438,00 din/kg+6,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta219,00 din438,00 din/kg+6,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta219,90 din439,80 din/kg+6,91 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd219,99 din439,98 din/kg+7,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta222,00 din444,00 din/kg+9,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd223,00 din446,00 din/kg+10,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu224,99 din449,98 din/kg+12,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta224,99 din449,98 din/kg+12,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu228,00 din456,00 din/kg+15,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta229,99 din459,98 din/kg+17,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta230,59 din461,18 din/kg+17,60 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 226,99 – 239,99 din234,99 din469,98 din/kg+22,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta239,00 din478,00 din/kg+26,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta239,99 din479,98 din/kg+27,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta242,00 din484,00 din/kg+29,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta242,99 din485,98 din/kg+30,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din499,98 din/kg+37,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 212,99 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 212,99 | 219,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 209,99 → 219,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM LISNATO TESTO 500GAleksandrović
- TESTO LISNATO FRIKOM 500GAman
- LISNATO TESTO 500GR FRIKOMBB Trade, Super Vero
- LISNATO TESTO 500G FRIKOMEuroprom, Idea, Mercator, Roda
- SMRZNUTO LISNATO TESTO FRIKOM 500GFortuna Market, Univerexport
- LISNATO TESTO FRIKOM 1/16Luki
- LISNATO TESTO MP FRIKOMMedius, ZAM
- Lisnato Testo FRIKOM Zamrznuto 500 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 400 g
- Čutura%149,99
- Leon158,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+34 prodavnice374,98 din/kg
−24%Smrznuto Povrće Carska Mešavina Frikom 400 g
- Leon%159,99
- VUM%188,99
- ZAM%199,90
+36 prodavnica399,98 din/kg
−27%Smrznuto Povrće Boranija Žuta Frikom 400 g
- Trnava Promet%149,00
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aroma%159,99
+34 prodavnice372,50 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Frikom Spanać u Briketima 400 g
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
- Prima%169,90
+36 prodavnica412,48 din/kg
−29%Smrznuto Povrće Grašak Frikom 400 g
- Transkom 94149,90
- Aroma%149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+33 prodavnice374,75 din/kg
−17%Smrznuto Povrće Ruska Salata Frikom 700 g
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+35 prodavnica357,13 din/kg
Smrznuto Povrće Brokoli Frikom 400 g
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+33 prodavnice482,48 din/kg
−20%Smrznuto Povrće Kukuruz Šećerac Frikom 400 g
- Leon166,99
- Prima%169,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%176,99
+31 prodavnica417,48 din/kg






