Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED JAGODA FRIKOM 6L
SLADOLED JAGODA FRIKOM 6L
Pakovanje 6 l 2 prodavnice Barkod 8606006080361
4.240,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
706,83 din/l
Najskuplje je 4.262,50 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
4.240,99 din706,83 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik4.262,50 din710,42 din/l+21,51 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 4.240,99 | 4.251,75 |
| 01.09.2026. | 4.240,99 | 4.251,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED FRIKOM HOTELSKO PAKOVANJE 6L JAGODA F71Fortuna Market
- SLADOLED JAGODA FRIKOM 6LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
SLADOLED SENDVIČ PLAZMA FRIKOM 129ML
- Luki100,00
- Aksa130,00
- Sunce (Qvattro)135,00
+33 prodavnice775,19 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l









