Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok Life Jagoda 100% 0,2 l Staklo

Voćni Sok Life Jagoda 100% 0,2 l Staklo
Pakovanje 200 ml 10 prodavnica Barkod 8606004253620
85,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
425,00 din/l
Najskuplje je 129,99 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
85,00 din425,00 din/l
-
94,10 din470,50 din/l+9,10 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro94,10 din
- Beograd · Metro, Zemun94,10 din
- Beograd · Metro, Krnjača94,10 din
- Beograd · Metro, Vidikovac94,10 din
- Kragujevac · Metro94,10 din
- Niš · Metro94,10 din
- Novi Sad · Metro94,10 din
- Palić · Metro94,10 din
- Šabac · Metro94,10 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din499,95 din/l+14,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd109,00 din545,00 din/l+24,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta109,57 din547,85 din/l+24,57 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 109,99 din · Kladovo, Negotin109,99 din549,95 din/l+24,99 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38109,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 110,99 – 114,99 din110,99 din554,95 din/l+25,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta119,99 din599,95 din/l+34,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta124,99 din624,95 din/l+39,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din649,95 din/l+44,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 85,00 | 111,49 |
| 22.09.2026. | 85,00 | 111,49 |
| 01.09.2026. | 85,00 | 111,28 |
Promene cene
- Šumadija Market 25.09. 105,00 → 109,00 din +4%
- Aleksandrović 22.09. 99,99 → 109,99 din +10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JAGODA 0.2 FL NEKTARAleksandrović
- SOK LIFE PREMIUM JAGODA 0.2L STAKLOCash & Carry Plus
- 0.2L NECTAR NB LIFE-JAGODAMetro
- LIFE PREMIUM NEKTAR JAGODA STK 200MLPrima
- NECTAR BOCA 100% JAGODA 0.2LSoulfood
- Life Premium jagoda 0.2L Stk. NectarŠumadija Market
- NECTAR 0.2L 50% JAGODA STAKLOSunce (Qvattro)
- SOK LIFE JAGODA 50% 0.2L STAKLO NECTARTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−53 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−40 % po lVoćni Napitak Bravo Jagoda 0,25 l Limenka
- Roda%63,99
- Idea · Mercator%64,99
- Trnava Promet69,00
+10 prodavnica255,96 din/l
−32 % po lVoćni Sok Life Jagoda Jabuka i Grožđe 0,2 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Mega Maxi%61,19
+9 prodavnica289,95 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica66,60 din/l
Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
+37 prodavnica72,67 din/l
Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l











