Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Nektar Nectar Family Voćni Mix 1 l Brik

Voćni Nektar Nectar Family Voćni Mix 1 l Brik
Najskuplje je 204,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din149,99 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33149,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43149,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10149,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta154,90 din154,90 din/l+4,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula159,99 din159,99 din/l+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik164,99 din164,99 din/l+15,00 din
-
169,99 din184,90 din169,99 din/l+20,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta179,00 din179,00 din/l+29,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 169,99 – 179,99 din179,99 din179,99 din/l+30,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta179,99 din179,99 din/l+30,00 din
-
179,99 din179,99 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun89,99 din
- mesto nije navedeno · Metro179,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača179,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac179,99 din
- Niš · Metro179,99 din
- Novi Sad · Metro179,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta182,00 din182,00 din/l+32,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta182,99 din182,99 din/l+33,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta182,99 din182,99 din/l+33,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd182,99 din182,99 din/l+33,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta184,00 din184,00 din/l+34,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta184,90 din184,90 din/l+34,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta184,97 din184,97 din/l+34,98 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta184,99 din184,99 din/l+35,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad185,99 din185,99 din/l+36,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu189,99 din189,99 din/l+40,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta189,99 din189,99 din/l+40,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta189,99 din189,99 din/l+40,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta194,99 din194,99 din/l+45,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta195,00 din195,00 din/l+45,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd196,00 din196,00 din/l+46,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta198,00 din198,00 din/l+48,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din199,00 din/l+49,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din199,99 din/l+50,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu200,00 din200,00 din/l+50,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta204,99 din204,99 din/l+55,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aman · Idea · Roda · Mercator (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 149,99 | 184,94 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 184,94 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VOCNI MIKS 1L FAMILY NEKTAR BRIKAleksandrović
- SOK VOCNI MIX 1L NECTARAman
- SOK FAMILY VOCNI MIKS 1L BRIKBB Trade
- BRIK FAMILY VOCNI MIX 1L NECTARCash & Carry Plus
- FAMILY VOĆNI MIKS 1L-BRIK A001 AA01 L020 V061Euro Ša M
- NECTAR VOCNI MIKS 1L FAMILYEuroprom
- SOK NECTAR FAMILY 1L VOĆNI MIXA 011739Fortuna Market
- SOK FAMILY VOĆNI MIKS 1L NECTARIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−33 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−27 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- VP Dima%114,90
- Cash & Carry Plus119,99
+32 prodavnice109,99 din/l
−26 % po lVoćni Nektar Nectar Family Breskva 1,5 l Brik
- Leon165,99
- VP Dima167,00
- Cash & Carry Plus169,99
+34 prodavnice110,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l




