Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY NARANDŽA 1L BRIK

VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY NARANDŽA 1L BRIK
Pakovanje 1 l 35 prodavnica Barkod 8606004250025
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
189,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 259,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
189,99 din239,99 din189,99 din/l
-
189,99 din239,99 din189,99 din/l
-
189,99 din239,99 din189,99 din/l
-
Aleksandrović21 prodavnica: 199,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik199,99 din199,99 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5199,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38199,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26199,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43199,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25199,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,99 din
-
201,99 din229,00 din201,99 din/l+12,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta207,00 din207,00 din/l+17,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula214,99 din214,99 din/l+25,00 din
-
229,00 din259,00 din229,00 din/l+39,01 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta229,49 din229,49 din/l+39,50 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta229,49 din229,49 din/l+39,50 din
-
229,49 din229,49 din/l+39,50 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta229,99 din229,99 din/l+40,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta229,99 din229,99 din/l+40,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta233,97 din233,97 din/l+43,98 din
-
234,50 din234,50 din/l+44,51 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro234,50 din
- Beograd · Metro, Zemun234,50 din
- Beograd · Metro, Krnjača234,50 din
- Beograd · Metro, Vidikovac234,50 din
- Kragujevac · Metro234,50 din
- Niš · Metro234,50 din
- Novi Sad · Metro234,50 din
- Palić · Metro234,50 din
- Požarevac · Metro234,50 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta234,90 din234,90 din/l+44,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik234,99 din234,99 din/l+45,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta234,99 din234,99 din/l+45,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta234,99 din234,99 din/l+45,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu234,99 din234,99 din/l+45,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta235,00 din235,00 din/l+45,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta236,99 din236,99 din/l+47,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta237,00 din237,00 din/l+47,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta239,00 din239,00 din/l+49,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta239,90 din239,90 din/l+49,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta239,90 din239,90 din/l+49,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad240,99 din240,99 din/l+51,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta249,00 din249,00 din/l+59,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,00 din249,00 din/l+59,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din249,99 din/l+60,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta249,99 din249,99 din/l+60,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta253,53 din253,53 din/l+63,54 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd254,00 din254,00 din/l+64,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu259,50 din259,50 din/l+69,51 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta259,99 din259,99 din/l+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 199,99 | 237,00 |
| 28.09.2026. | 199,99 | 237,00 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 239,00 |
Promene cene
- VP Dima 28.09. 257,00 → 237,00 din -8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- POMORANDZA 40% 1L FAMILY NEKTAR brikAleksandrović
- SOK POMORANDZA 1L NEKTARAman
- SOK NEGAZIRANI NEKTAR POMORANDZA 1LAroma, City
- SOK FAMILY POMORANDZA 1L BRIKBB Trade
- BRIK FAMILY ORANZ 1/1 NECTARCash & Carry Plus
- FAMILY POMORANDŽA 1L 50%-BRIK A05 L071-1Euro Ša M
- NECTAR NARANDZA 1L FAMILYEuroprom
- SOK NECTAR FAMILY 1L POMORANDŽAAFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lVOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1,5L BRIK
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+36 prodavnica99,99 din/l
−42 % po lVOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- VP Dima%114,90
- Cash & Carry Plus119,99
+32 prodavnice109,99 din/l
−42 % po lVOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 1,5L BRIK
- Leon165,99
- VP Dima167,00
- Šumadija Market169,90
+34 prodavnice110,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 0,2L BRIK
- VUM%39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−28%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1,5L BRIK
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+36 prodavnica99,99 din/l
−25%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JAGODA 0,2L BRIK
- VUM%39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%VOĆNI SOK LIFE BOROVNICA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l


