Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Pepsi Lime 0,33 l

Pepsi Lime 0,33 l
Pakovanje 330 ml 11 prodavnica Barkod 8606003341250
64,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
193,94 din/l
Najskuplje je 89,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,00 din193,94 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta64,99 din196,94 din/l+0,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta67,06 din203,21 din/l+3,06 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta69,97 din212,03 din/l+5,97 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta69,99 din212,09 din/l+5,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta69,99 din212,09 din/l+5,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd69,99 din212,09 din/l+5,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta73,90 din223,94 din/l+9,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta74,99 din227,24 din/l+10,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta81,00 din245,45 din/l+17,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta89,99 din272,70 din/l+25,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 64,00 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 64,00 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK GAZIRANI PEPSI LIME PET 0.33LAroma, City
- SOK PEPSI LIMETA 0.33L LIMBB Trade
- PEPSI LIME 0,33 CAN DELISTIRANOEuro Ša M
- PEPSI LIME 0.33l- CANEuroprom
- SOK PEPSI LIME 0.33L CANIdea, Mercator, Roda
- PEPSI LIME 0.33LMikromarket
- PEPSI LIME CAN 0.33LPrima
- SOK PEPSI LIME 0.33 LIM. A&PSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pepsi Max 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Cash & Carry Plus69,99
- Metalac Market%69,99
+32 prodavnice139,38 din/l
−20%Pepsi 0,33 l
- Šumadija Market59,90
- BB Trade%59,99
- Cash & Carry Plus59,99
+33 prodavnice181,52 din/l
Pepsi 2x1,5 l
- Metro165,59
- Aleksandrović189,99
- ZAM209,90
+33 prodavnice55,20 din/l
−20%Pepsi Max 0,33 l
- Šumadija Market59,90
- VP Dima%59,90
- BB Trade%59,99
+32 prodavnice181,52 din/l
Pepsi Max 1,5 l
- Cash & Carry Plus108,99
- Leon121,99
- Metro128,11
+30 prodavnica72,66 din/l
−25%Pepsi 2 l
- Europrom119,90
- Medius%119,90
- Šumadija Market119,90
+30 prodavnica59,95 din/l
Pepsi Strawberry 0.33L CAN
- Leon69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Aleksandrović74,99
+30 prodavnica212,09 din/l
−28%Pepsi 0,5 l
- Soulfood%64,99
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Cash & Carry Plus69,99
+27 prodavnica129,98 din/l









