Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO AXEL 750ML

SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO AXEL 750ML
Pakovanje 750 ml 6 prodavnica Barkod 8606003132391
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
359,99 din/l
Najskuplje je 366,28 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
269,99 din359,99 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik279,99 din373,32 din/l+10,00 din
-
Aleksandrović7 prodavnica: 239,99 - 329,99 din · Negotin, Bor279,99 din373,32 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6239,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15279,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10329,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta299,00 din398,67 din/l+29,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad355,99 din474,65 din/l+86,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 352,51 – 388,31 din366,28 din488,37 din/l+96,29 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 269,99 | 289,50 |
| 01.09.2026. | 269,99 | 289,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AXEL 750ML BAGNOAleksandrović
- SREDSTVO AXEL BAGNO 750mlCash & Carry Plus
- SREDSTVO ZA ČIŠENJE KUPATILA AXEL BAGNO 750MLFortuna Market
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KUPATILA AXEL BAGNO 750 ML SIMCHEMSuper Vero
- AXEL Bagno za kupatilo 0750 sa rasprs.Trnava Promet
- SREDSTVO ZA KUPATILO BAGNO AXEL 750MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO TOTAL PROTECTION BREF 700ML
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- Trnava Promet183,00
+11 prodavnica127,14 din/l
−65 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO LIME SCALE BREF 700ML
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- Trnava Promet183,00
+11 prodavnica127,14 din/l
−63 % po lSREDSTVO ZA KUPATILO SANIPER MENTHA PANONIJA 750ML
- Aleksandrović99,90
- Cash & Carry Plus159,99
- Univerexport199,76
133,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−36%SREDSTVO ZA CISCENJE DOMESTOS PINE FRESH 750ML
- Senta Promet190,00
- Medius%199,90
- Europrom%229,90
+28 prodavnica253,33 din/l










