Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Mascarpone Galbani 500 g

Sir Mascarpone Galbani 500 g
Pakovanje 500 g 8 prodavnica Barkod 8606002113476
689,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić
1.378,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 999,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana7 prodavnica: 689,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić689,00 din833,76 din1.378,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac689,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača689,00 din akcija
- Beograd · Metro, Zemun689,00 din akcija
- Kragujevac · Metro689,00 din akcija
- Niš · Metro689,00 din akcija
- Novi Sad · Metro689,00 din akcija
- Palić · Metro689,00 din akcija
-
774,99 din839,99 din1.549,98 din/kg+85,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta834,97 din1.669,94 din/kg+145,97 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta859,99 din1.719,98 din/kg+170,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula862,99 din1.725,98 din/kg+173,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta899,99 din1.799,98 din/kg+210,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik899,99 din1.799,98 din/kg+210,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta999,99 din1.999,98 din/kg+310,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 834,97 | 862,99 |
| 01.09.2026. | 834,97 | 862,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR MASCARPONE 500G GALBANIBB Trade, Senta Promet
- SIR MASCARPONE GALBANI 500GR SOMBOLEDCash & Carry Plus
- SIR MASCARPONE 500G GALBANI 80MM 30521Fortuna Market
- 500G GALBANI MASCARPONE-STAND.-VAR.Metro
- GALBANI MASCARPONE 500gSunce (Qvattro)
- SIR MASCARPONE 500 GR GALBANISuper Vero
- SIR MASCARPONE GALBANI 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
+31 prodavnica774,95 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg









