Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Mascarpone Galbani 250 g

Sir Mascarpone Galbani 250 g
Pakovanje 250 g 12 prodavnica Barkod 8606002113469
419,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
1.679,96 din/kg
Najskuplje je 535,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
419,99 din485,99 din1.679,96 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd421,00 din1.684,00 din/kg+1,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad465,99 din1.863,96 din/kg+46,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta474,99 din1.899,96 din/kg+55,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu479,99 din1.919,96 din/kg+60,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta483,07 din1.932,28 din/kg+63,08 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta489,90 din1.959,60 din/kg+69,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,99 din1.999,96 din/kg+80,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta499,99 din1.999,96 din/kg+80,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din1.999,96 din/kg+80,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta519,99 din2.079,96 din/kg+100,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta535,00 din2.140,00 din/kg+115,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,99 | 485,99 |
| 29.09.2026. | 299,99 | 485,99 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 487,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MASCARPONE GALBANI 250GAleksandrović
- MASCARPONE 250G GALBANIAman
- SIR GALBANI MASCARPONE 25 0GR SOMBOLEDAroma, City
- SIR MASCARPONE 250G GALBANI 80MM 30520Fortuna Market
- MASCARPONE 250GR GALBANIMedius
- SOMB.GALBANI SIR MASCARPO.250 NMikromarket
- Galbani maskarpone 250g SomboledRIČ
- GALBANI MASCARPONE 250 GRSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica774,95 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg










