Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN GLICERINSKI BOR ALBUS 120G

SAPUN GLICERINSKI BOR ALBUS 120G
Pakovanje 120 g 26 prodavnica Barkod 8606001252763
89,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
749,17 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +178% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,90 din749,17 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta141,00 din1.175,00 din/kg+51,10 din
-
149,00 din1.241,67 din/kg+59,10 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro149,00 din
- Beograd · Metro, Zemun149,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača149,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac149,00 din
- Kragujevac · Metro149,00 din
- Niš · Metro149,00 din
- Novi Sad · Metro149,00 din
-
149,99 din181,99 din1.249,92 din/kg+60,09 din
-
149,99 din181,99 din1.249,92 din/kg+60,09 din
-
149,99 din181,99 din1.249,92 din/kg+60,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta157,99 din1.316,58 din/kg+68,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta158,99 din1.324,92 din/kg+69,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta159,00 din1.325,00 din/kg+69,10 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula159,99 din1.333,25 din/kg+70,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta166,56 din1.388,00 din/kg+76,66 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta167,00 din1.391,67 din/kg+77,10 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta169,00 din1.408,33 din/kg+79,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din1.415,83 din/kg+80,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik169,99 din1.416,58 din/kg+80,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 171,99 – 172,99 din172,99 din1.441,58 din/kg+83,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta174,99 din1.458,25 din/kg+85,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta179,00 din1.491,67 din/kg+89,10 din
-
Aleksandrović5 prodavnica: 69,90 - 179,99 din · Negotin, Bor179,99 din1.499,92 din/kg+90,09 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,90 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu182,00 din1.516,67 din/kg+92,10 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta184,99 din1.541,58 din/kg+95,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta184,99 din1.541,58 din/kg+95,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd184,99 din1.541,58 din/kg+95,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta189,99 din1.583,25 din/kg+100,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din1.749,92 din/kg+120,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din2.083,25 din/kg+160,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 89,90 | 173,99 |
| 01.09.2026. | 89,90 | 173,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN GLIC.120G BORAleksandrović
- SAPUN GLICERINSKI BOR 120GRAman
- SAPUN GLICERIN BOR 120G ALBUSAroma, City
- SAPUN GLICERIN BOR 120gr ALBUSCash & Carry Plus
- Albus sapun glicerinski bor 120gdm
- PALMIRA GLICERINSKI SAPUN BOR 120GEuro Ša M
- SAPUN GLICERIN BOR 120g -763Europrom
- SAPUN GLICERINSKI BOR 120GFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −50 % po kg
*Cvrsti sapun glicerinski EVISSA 75g Ocean
- Trnava Promet28,00
- Fortuna Market29,99
373,33 din/kg - −41 % po kg
SAPUN GLICERINSKI ORHIDEJA 90G
- Senta Promet39,75
- Čutura39,99
- Prima59,00
441,67 din/kg - −41 % po kg
SAPUN GLICERINSKI LIMUN 90G
- Čutura39,99
- Idea42,00
- Mercator42,00
+1 prodavnica444,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
- Maxi%174,99
+31 prodavnica145,66 din/l
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- Idea%120,00
- Mercator%120,00
+29 prodavnica749,00 din/kg
−20%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−22%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Cash & Carry Plus75,99
- Trnava Promet80,00
- Prima89,00
+28 prodavnica873,45 din/kg
−52%SAPUN CREME SOFT NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- dm%95,00
- Idea%120,00
+28 prodavnica749,00 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica722,22 din/kg




