Cene → So i začini
So i začini
1.750 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
CIMET 5 G YUMIS
- Cash & Carry Plus12,99
- RIČ14,99
- Metalac Market15,00
+2 prodavnice2.598,00 din/kg
VITAL KECAP BLAGI 950g
- Euro Ša M276,00
- Šumadija Market278,00
- Super Vero299,99
+2 prodavnice290,53 din/kg
VITAL KECAP LJUTI 100g
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market38,00
- Super Vero38,99
+2 prodavnice380,00 din/kg
−10%VITAL KECAP PIZZA 100g
- Super Vero%34,99
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market38,00
+2 prodavnice349,90 din/kg
KECAP RASTIMO 250g VITAL
- Šumadija Market107,00
- Euro Ša M117,00
- Mikromarket129,00
+2 prodavnice396,30 din/kg
−7%SENF KLASIK 270g DOJPAK
- Podunavlje114,99
- Super Vero%129,99
- Euro Ša M135,00
+2 prodavnice425,89 din/kgHORGOSKA SUDZUK TUCANA LJUTA PAPRIKA 75g
- Aleksandrović249,99
- Fortuna Market249,99
- Trlić259,99
+2 prodavnice3.333,20 din/kgCLASSIC MAJONEZ 5000ml DIJAMANT
- Euro Ša M2.151,00
- Trlić2.269,90
- Roda2.609,99
+2 prodavnice430,20 din/l
PISKOTE 420g stark
- BB Trade314,97
- Euro Ša M319,00
- Trlić329,99
+2 prodavnice749,93 din/kg
REN 200G ALEVA
- Mikromarket99,99
- Aleksandrović129,90
- Senta Promet156,94
+2 prodavnice499,95 din/kg
SKROB 200G KAFATEX
- Metalac Market55,00
- Europrom59,90
- Sunce (Qvattro)59,99
+2 prodavnice275,00 din/kgTOMATO KECAP 5kg BENLIANFOOD
- Euro Ša M790,00
- Fortuna Market799,99
- RIČ849,99
+2 prodavnice158,00 din/kgBIBER U ZRNU 20g MORAVKA
- Prima51,00
- Europrom59,90
- Čutura59,99
+2 prodavnice2.550,00 din/kgZACIN ZA RIBLJU CORBU 60g MORAVKA
- Prima58,00
- Trlić69,99
- Tekijanka70,61
+2 prodavnice966,67 din/kgBARBECUE SOS 285ml
- RIČ239,99
- Trlić259,99
- Roda264,99
+2 prodavnice842,07 din/l
MLEKO U PRAHU 200g UNAC
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M117,00
- Medius136,08
+2 prodavnice499,95 din/kg
SLAG BELI 100g YUMIS
- Cash & Carry Plus99,99
- RIČ114,99
- Tekijanka117,55
+2 prodavnice999,90 din/kgPERSUN MLEVENI 15g YUMIS
- Cash & Carry Plus114,99
- Aleksandrović119,99
- RIČ119,99
+2 prodavnice7.666,00 din/kgDJUMBIR MLEVENI 45g YUMIS
- Cash & Carry Plus159,99
- Aleksandrović169,99
- Aman169,99
+2 prodavnice3.555,33 din/kgBiber sareni u zrnu 48g,teglica mlin
- Cash & Carry Plus449,81
- RIČ469,99
- Tekijanka499,77
+2 prodavnice9.371,04 din/kg
Vlasac staklo 6g/100ml 06050116
- Aleksandrović149,90
- Metalac Market169,00
- Gomex203,68
+2 prodavnice24.983,33 din/kgSODA BIKARBONA 20G UNIJAPAK 1/80
- Tekijanka7,88
- VP Dima9,00
- Europrom9,90
+2 prodavnice394,00 din/kg
ZELATIN 10G MORAVKA
- VP Dima27,00
- Prima28,00
- Europrom29,90
+2 prodavnice2.700,00 din/kgĐUMBIR 60GR BOCICA GARDEN
- Senta Promet156,00
- Prima173,00
- Aleksandrović189,99
+2 prodavnice3.900,00 din/kgSLACICA ZACIN 1/60 DAROVI PRIRODE
- Prima32,50
- Cash & Carry Plus59,99
- Metalac Market65,00
+2 prodavnice650,00 din/kg
HARMONIJA ARONIJA U PRAHU ORGANSKA 150g
- dm465,00
- Aksa499,00
- Idea504,90
+2 prodavnice3.100,00 din/kg- −22%
TO! SODA BIKARBONA 500GR
- Europrom89,90
- Senta Promet%89,90
- ZAM89,90
+2 prodavnice179,80 din/kg 
ALEVA KULINAT 125G
- Mikromarket49,99
- Idea81,48
- Mercator81,48
+2 prodavnice399,92 din/kg
LUCAR SUSAM 100G
- Mikromarket75,00
- Aksa79,00
- Mercator79,99
+2 prodavnice750,00 din/kgZACIN KOTANY MESAVINA ZA PECENI KROMPIR 30G
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Prima102,00
+2 prodavnice2.333,00 din/kg
−11%VEGETA NAT HRSKA KROMPIRIĆ 30G POD
- Aleksandrović44,90
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
+2 prodavnice1.496,67 din/kg
DODATAK JELIMA ZA MLEVEN MESO 20G C
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market84,99
- Mercator102,99
+2 prodavnice3.499,50 din/kgBIBER C CRNI U ZRNU 10G 3+1 GRATIS
- Euro Ša M160,00
- Idea160,32
- Mercator160,32
+2 prodavnice4.000,00 din/kgBUJON H HEN 120G MAGGI
- Leon159,17
- Super Vero219,99
- Roda237,99
+2 prodavnice1.326,42 din/kg
PAPRIKA SLATKA 500G ALEVA
- Metro1.295,99
- Idea1.360,99
- Mercator1.360,99
+2 prodavnice2.591,98 din/kg
−13%CIMET U KORI 17gr KOTANYI
- BB Trade109,97
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus127,50
+2 prodavnice6.468,82 din/kgLIMONTUS 10GR UNIJAPAK
- Leon5,99
- Tekijanka7,36
- Europrom12,90
+2 prodavnice599,00 din/kgBIBER MLEVENI 10G UNIJAPAK
- BB Trade19,97
- Tekijanka29,34
- Europrom29,90
+2 prodavnice1.997,00 din/kg
MEŠAVINA ZAČINA ZA GRILL-POVRĆE 80G KOTANYI
- Aleksandrović169,90
- Super Vero264,99
- BB Trade279,97
+2 prodavnice2.123,75 din/kg
Gustin Dr.Oetker 200g
- Senta Promet179,99
- Prima188,00
- Maxi217,99
+2 prodavnice899,95 din/kg
−12%Dzemfix 3:1 Dr.Oetker 25g
- Maxi%179,99
- Maxi Online%179,99
- Mega Maxi%179,99
+2 prodavnice7.199,60 din/kg
Mak mleveni Emma 200g
- Profi219,99
- Maxi230,99
- Maxi Online230,99
+2 prodavnice1.099,95 din/kg
Susam seme Emma 100g
- Profi74,99
- Maxi77,99
- Maxi Online77,99
+2 prodavnice749,90 din/kg
Orah natural Emma 200g
- Profi299,99
- Maxi356,99
- Maxi Online356,99
+2 prodavnice1.499,95 din/kg
Puding vanila Premia 40g
- Maxi13,99
- Maxi Online13,99
- Mega Maxi13,99
+2 prodavnice349,75 din/kg
Supa Posna Premia 70g
- Profi29,99
- Maxi32,99
- Maxi Online32,99
+2 prodavnice428,43 din/kg
−10%So Tuzlanska Maxi kutija 1kg
- Maxi%44,99
- Maxi Online%44,99
- Mega Maxi%44,99
+2 prodavnice44,99 din/kg
Dodatak jelima sa povrcem Maxi 500g
- Profi109,99
- Maxi114,99
- Maxi Online114,99
+2 prodavnice219,98 din/kg
































