Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Gazirani sokovi
Gazirani sokovi
403 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Coca Cola 0.33 Zero
- Europrom84,90
- Fortuna Market84,99
257,27 din/l
Napitak Kombuha 05 l F90 F110 X
- Metalac Market219,00
- Fortuna Market219,99
438,00 din/l
Dr. Pepper, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće, 355ml
- Kengur · Kengur online195,00
549,30 din/l
Fresh, gazirano bezalkoholno piće sa ukusom pistaća, 330ml
- Kengur · Kengur online198,00
600,00 din/l
Fanta, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom breskve, 300ml
- Kengur · Kengur online399,00
1.330,00 din/l
Chupa Chups, tečni pops, Freeze Pop, 45ml
- Kengur · Kengur online399,00
8.866,67 din/l
Qdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom limete, Pikachu, 330ml
- Kengur · Kengur online199,00
603,03 din/l
Qdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom breskve, Jigglyp, 330ml
- Kengur · Kengur online199,00
603,03 din/l
Qdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom jagode, Genger, 330ml
- Kengur · Kengur online199,00
603,03 din/l
Qdol, osvežavajuće gazirano bezalkoholno piće sa ukusom mandarine, Pikacu, 330ml
- Kengur · Kengur online199,00
603,03 din/l
Brainrot Soda, gazirano piće kruška-kivi, Brr Brr Patapim, 250ml
- Kengur · Kengur online343,00
1.372,00 din/l
Brainrot Soda, gazirano piće limun-limeta, Tralalero Tralala, 250ml
- Kengur · Kengur online343,00
1.372,00 din/l
Brainrot Soda, gazirano piće breskva-marakuja, Ballerina Cappuccina, 250ml
- Kengur · Kengur online343,00
1.372,00 din/lBrainrot Soda, gazirano bezalkoholno piće bez šećera, Six Seven, blue, 250ml
- Kengur · Kengur online360,00
1.440,00 din/lBrainrot Soda, gazirano bezalkoholno piće bez šećera, Six Seven, yellow, 250ml
- Kengur · Kengur online360,00
1.440,00 din/l
Chupa Chups, gazirano bezalkoholno piće sa ukusom grožđa, 250ml
- Kengur · Kengur online192,00
768,00 din/l
Chupa Chups, gazirano bezalkoholno kiselo piće sa ukusom jagode, 250ml
- Kengur · Kengur online192,00
768,00 din/l
Chupa Chups, gazirano bezalkoholno piće sa ukusom Cola, 345ml
- Kengur · Kengur online246,00
713,04 din/lChupa Chups, gazirano bezalkoholno piće sa ukusom tropskog voća, 345ml
- Kengur online192,00
- Kengur246,00
556,52 din/l




