Цене → Со и зачини
Со и зачини
1.591 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Cili 65g
- Mere141,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Metalac Market159,00
+1 продавница2.183,08 din/kg
−11%VEGETA NAT HRSKA KROMPIRIĆ 30G POD
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Super Vero104,99
2.666,33 din/kg
KOCKA GOVEĐA NATUR 60G VEGETA
- Super Vero146,99
- Roda149,99
- Mercator174,99
+1 продавница2.449,83 din/kg
KAKAO 100G KANDIT
- Super Vero439,99
- Roda514,99
- Mercator549,99
+1 продавница4.399,90 din/kg
ZAČIN DAAL SUŠENI 20G SABITA RILA
- Super Vero294,99
- Idea · Mercator · Roda303,60
14.749,50 din/kgNUDLE SOBA YAKITORI PIL 89G NISSIN
- Cash & Carry Plus209,99
- Idea · Mercator · Roda239,99
2.359,44 din/kg
−8%NUDLE SOBA CLASSIC 90G NISSIN
- Cash & Carry Plus209,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
2.333,22 din/kg
NUDLE SOBA TERIYAKI 90G NISSIN
- Cash & Carry Plus209,99
- Idea · Mercator · Roda239,99
2.333,22 din/kg
DODATAK JELIMA ZA KROMPIR 20G C
- Idea · Mercator · Roda76,26
- BB Trade89,97
3.813,00 din/kg
DODATAK JELIMA ZA SALATU 20G C
- Idea · Mercator · Roda76,26
- BB Trade89,97
3.813,00 din/kg
PAPRIKA SLATKA 500G ALEVA
- Metro1.295,99
- Idea · Mercator · Roda1.360,99
2.591,98 din/kg
−16%PAPRIKA SLATKA PREMIUM 75G ALEVA
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Mega Maxi323,99
3.466,53 din/kg
SO KALIJUMOVA 100G
- Idea · Mercator · Roda201,60
- BB Trade239,97
2.016,00 din/kg
KVASAC NUTRITIVNI 100G GENIE
- Fortuna Market449,99
- Mercator · Roda529,99
- Idea539,99
4.499,90 din/kg
KVASAC NUTRITIVNI BIO 50G BIO ŠPAJZ
- BB Trade482,40
- Roda484,99
- Mercator489,99
+1 продавница9.648,00 din/kgKVASAC NUT U LJUSPIC 70G WE ARE ONE
- Fortuna Market429,99
- Idea · Mercator · Roda555,75
6.142,71 din/kgROGAC 200gr VEGA
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market89,99
- Europrom99,90
+1 продавница374,95 din/kgSOS OD PARADAJZA ZA SPAGETE 85G YUMIS
- Cash & Carry Plus84,99
- Euro Ša M96,00
- Aleksandrović99,99
+1 продавница999,88 din/kg
MEŠAVINA ZAČINA ZA GRILL-POVRĆE 80G KOTANYI
- Super Vero264,99
- BB Trade279,97
- Tekijanka285,03
+1 продавница3.312,38 din/kg
Gustin Dr.Oetker 200g
- Senta Promet179,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi217,99
899,95 din/kg
Slag pena klasik Dr.Oetker 40g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi96,99
- Prima109,00
2.424,75 din/kg
Paprika zacinska ljuta Maxi 100g
- Profi148,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi159,99
1.489,90 din/kg
Limuntus Maxi 10g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi29,99
2.999,00 din/kg
So kombinovana kalijumova Maxi 350g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi94,99
- Shop&Go98,99
271,40 din/kg
−12%So morska Maxi kutija 1kg
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%43,99
43,99 din/kg
Zacin Persun list Maxi 7g
- Profi21,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi22,99
3.141,43 din/kg
Zacin Bosiljak Maxi 9g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go21,99
2.443,33 din/kg
Govedja kocka Maxi Lion 40g
- Profi39,99
- Maxi · Mega Maxi41,99
- Shop&Go43,99
999,75 din/kg
Kokosija kocka Maxi Lion 40g
- Profi39,99
- Maxi · Mega Maxi41,99
- Shop&Go43,99
999,75 din/kg
Slag pena s.pavl./vanila Premia 100g
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi90,99
699,90 din/kg
Supa krem od pecuraka Maxi 70g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
857,00 din/kg
Slag krem aroma vanile 500g
- Profi284,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi308,99
569,98 din/kg
Supa krem pileca Maxi 70g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
857,00 din/kg
Zac.paprika slatka ml.crvena Maxi 200g
- Profi296,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi311,99
1.484,95 din/kgPaprika mlevena Maxi slat.crv.zac.50g
- Profi89,99
- Maxi · Mega Maxi93,99
- Shop&Go96,99
1.799,80 din/kg
Mleveni orah I klasa Maxi 200g
- Profi299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi314,99
1.499,95 din/kg
−12%Soda bikarbona Premia 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%82,99
165,98 din/kg
Supa kokosija Premia 65g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi29,99
461,38 din/kg
Govedja supa Premia 65g
- Profi29,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi40,99
461,38 din/kg
Vanil secer Maxi 10x10g
- Profi66,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi69,49
669,90 din/kg
Prasak za pecivo Maxi 10g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi6,49
- Profi6,99
649,00 din/kg
Prasak za pecivo Maxi 10x10g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi59,99
599,90 din/kg
Paprika ljuta sudzuk tucana Maxi 150g
- Profi227,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi238,99
1.519,93 din/kg
Himalajska so Maxi 350g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi181,99
- Shop&Go188,99
519,97 din/kg
Oblande Premia 200g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi135,99
679,95 din/kg
Desertni preliv caramel Maxi 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi367,99
735,98 din/kg
Biber u zrnu mesani Maxi 48g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi334,99
- Shop&Go347,99
6.978,96 din/kg
Kumin mleveni Maxi 48g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi242,99
- Shop&Go252,99
5.062,29 din/kg


















