Цене → Слаткиши и житарице → Чоколаде
Чоколаде
1.104 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−36%Čips Čok Lešnik 100 g Special Moment
- Idea · Mercator · Roda%209,99
2.099,90 din/kg
−36%Čips Čok Pomoran 100 g Special Momen
- Idea · Mercator · Roda%209,99
2.099,90 din/kgČips Čok Dark 100 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda299,99
2.999,90 din/kg- −16%
Kokice Čokoladne 90 g Special Momen
- Idea · Mercator · Roda%179,99
1.999,89 din/kg
−36%Čips Čok Karamela i So 100 g SM
- Idea · Mercator · Roda%209,99
2.099,90 din/kg
−24%Dominos u Beloj Čokoladi 125 g SM
- Idea · Mercator · Roda%119,99
959,92 din/kg
Čokoladna Jaja 150 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda239,99
1.599,93 din/kgČokolada Dubai Inspired 80 g SM
- Idea · Mercator · Roda349,99
4.374,88 din/kg
−37%Čokolada Crna Pomoran 100 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%169,99
1.699,90 din/kg
Čokoladne Školjke 230 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda499,99
2.173,87 din/kg
−46%Čokolada Love You Duo Jagoda 80 g SL
- Idea · Mercator · Roda%75,00
937,50 din/kg
Čokolada Creat 70% Che&Chi 150 g Lin
- Idea · Mercator · Roda639,99
4.266,60 din/kgČokoladne Bombone Rodeo 500 g KDV
- Idea · Mercator · Roda366,00
732,00 din/kg
−19%Ovs Zalogaji Ban Bad Čok 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kgČokolada Mleč BŠ Stev 4x25 g Guylian
- Idea · Mercator · Roda541,50
5.415,00 din/kg
Čokolada 84% Ka BŠ Stev 4x25 g Guyli
- Idea · Mercator · Roda541,50
5.415,00 din/kg
−60%Čok Figura M&M Kikiriki Xmass 250 g
- Idea · Mercator · Roda%200,00
800,00 din/kg
Čoko Tabla Jabuka&Cimet 90 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda439,99
4.888,78 din/kg
Čoko Tabla Pomoran&Cimet 90 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda439,99
4.888,78 din/kg
Čokolada Mlečna 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda319,99
3.999,88 din/kg
Čokolada Mlečna Malina 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda264,96
3.312,00 din/kg
Čokolada ML Adv Kalendar 110 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda1.199,99
10.909,00 din/kg
Čokolada Mle Pistać Punje 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda349,99
4.374,88 din/kg
Čokolada ML Karamel Lešnik 80 g Heid
- Idea · Mercator · Roda349,99
4.374,88 din/kgBombone Dino Jaje Puzle 8 g Čarolija
- Idea · Mercator · Roda194,85
24.356,25 din/kgBombone Deda Mraz Čizma 8 g Čarolija
- Idea · Mercator · Roda399,99
49.998,75 din/kg
Čokolada Classic Milk 100 g Lindt
- Idea · Mercator · Roda429,99
4.299,90 din/kg
Čokolada Classic Hazelnut 100 g Lind
- Idea · Mercator · Roda429,99
4.299,90 din/kg
Čokolada Classic Dark 100 g Lindt
- Idea · Mercator · Roda429,99
4.299,90 din/kg
Čokolada Les Gr Noir Nois 150 g Lindt
- Idea · Mercator · Roda769,99

Čokolada Kinder Heart 37 g Ferrero
- Idea · Mercator · Roda159,99
4.324,05 din/kg
Mix Kinder Proizvoda 102 g Ferrero
- Idea · Mercator · Roda539,99
5.294,02 din/kg- −18%
Čokoladno Jaje 100 g Milan Tul
- Idea · Mercator · Roda%440,00
4.400,00 din/kg Čokoladice Bož Loptice 100 g Sorini
- Idea · Mercator · Roda289,99
2.899,90 din/kg- −38%
Čokoladne Bubamare 70 g Sorini
- Idea · Mercator · Roda%160,00
2.285,71 din/kg
−38%Čokoladni Pilići 70 g Sorini
- Idea · Mercator · Roda%160,00
2.285,71 din/kgČokoladice Deda Mraz 100 g Sorini
- Idea · Mercator · Roda279,99
2.799,90 din/kg
−38%Čokoladna Jaja 70 g Sorini
- Idea · Mercator · Roda%160,00
2.285,71 din/kg
Choco Chip B Glut 200 g Dr
- Idea · Mercator · Roda543,00
2.715,00 din/kgČokolada za Jelo i Kuvanje 70% 200 g
- Idea · Mercator · Roda933,37
4.666,85 din/kg
Čokolada ML sa Stevijom 100 g Valor
- Idea · Mercator · Roda477,37
4.773,70 din/kgČokolada Trapa Badem Stevia 75 g
- Idea · Mercator · Roda285,00
3.800,00 din/kgČokolada Lešnik Stevia 75 g Trapa
- Idea · Mercator · Roda277,87
3.704,93 din/kgČokolada Trapa 80% Intes Badem 175 g
- Idea · Mercator · Roda705,37
4.030,69 din/kg
Čokolada ML Trapa Int BŠ Badem 175 g
- Idea · Mercator · Roda634,12
3.623,54 din/kg
Wafl Čokolada Lešnik 180 g Medela
- Idea · Mercator · Roda103,20
573,33 din/kg
Čokolada NŽ B Vino Pan Cot 100 g Štar
- Idea · Mercator · Roda168,91
1.689,10 din/kgCrunchy Čoko Jagoda K Plus R&S 300 g
- Idea · Mercator · Roda214,99
716,63 din/kg
