Цене → Слаткиши и житарице → Бомбоњере, пралине и пакетићи
Бомбоњере, пралине и пакетићи
388 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Bombonjera Rocher Cono 350 g Ferrero
- VP Dima1.399,00
- RIČ1.599,99
- Univerexport1.999,99
+4 продавнице3.997,14 din/kg
−18%Praline Golden Dark Xmas Rocher 90 g
- Univerexport429,99
- Euro Ša M446,00
- Aroma%449,99
+4 продавнице4.777,67 din/kg
−8%Bombonjera Cornet Assorted Lindt 337 g
- Cash & Carry Plus1.169,99
- Univerexport%1.199,99
- Roda1.369,99
+4 продавнице3.471,78 din/kg
−7%Bombonjera Lindor Mlečna 137 g Lindt
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Univerexport%600,99
+4 продавнице3.934,31 din/kg
Uskršnji Paketić Labudović 50 g
- Prima79,90
- Senta Promet83,19
- Soulfood99,99
+4 продавнице1.598,00 din/kgUskršnje Čoko Jaje Labudović 15 g
- Prima24,90
- Luki29,90
- Senta Promet31,99
+4 продавнице1.660,00 din/kg
−27%Uskršnje Čoko Jaje Labudović 4x15 g Kesa
- Idea · Mercator · Roda%95,00
- Prima95,90
- Euro Ša M111,00
+2 продавнице1.583,33 din/kg
Bombonjera Kuglice Čokoladne Crispy Smilies 120 g
- Mere247,00
- Cash & Carry Plus249,40
- Univerexport249,57
+4 продавнице2.058,33 din/kg
Praline Čokoladne Sweet Choice 85 g
- Univerexport259,99
- BB Trade269,96
- Idea · Mercator · Roda319,99
+2 продавнице3.058,71 din/kg
Praline Čokoladne Poklon Set Rajf Sweet CH. 100 g
- Prima249,90
- BB Trade499,97
- Univerexport529,99
+4 продавнице2.499,00 din/kg
−22%Merci Praline Coconut 250 g
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Cash & Carry Plus899,97
- Super Vero979,99
+2 продавнице3.199,96 din/kg
Bombonjera La Boheme Parfe 200 g
- Cash & Carry Plus169,98
- Trnava Promet172,00
- Šumadija Market196,00
+4 продавнице849,90 din/kgPraline NELINO black cookie 150 g Nelly
- Sunce (Qvattro)299,99
- Senta Promet302,59
- Trnava Promet331,00
+4 продавнице1.999,93 din/kg
Novogodišnji paketić Sweet Choice 70g
- Aksa125,00
- Idea · Mercator · Roda149,99
- BB Trade159,97
+2 продавнице1.785,71 din/kg
Paketić Milka Xmas kućica 843.5g
- RIČ1.249,99
- Euro Ša M1.879,00
- Morava1.950,00
+4 продавнице1.481,91 din/kg- −50%
Paketić Uskr sa Igračkom 743 g Milka
- Idea · Mercator · Roda%1.150,00
- Transkom 941.389,90
- Euro Ša M1.423,00
+2 продавнице1.547,78 din/kg 
Pionir Paketić Novogodišnji 1,265 kg Srednja Kesa
- Gomex1.348,27
- Aleksandrović1.499,99
- Fortuna Market1.599,99
+4 продавнице1.065,83 din/kg
−39%Merci Black&White 240 g
- Idea · Mercator · Roda%620,00
- Maxi889,99
- Fortuna Market899,99
+2 продавнице2.583,33 din/kg
Paketić NGD 105 g Sweet Choice
- Prima89,90
- Aksa179,00
- Europrom179,90
+4 продавнице856,19 din/kg
Praline Ballotin Guylian 125 g
- Univerexport1.199,99
- Roda1.279,99
- Aroma1.299,99
+3 продавнице9.599,92 din/kg
−60%Praline Lindor Srce Limenka 50 g Lindt
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Aroma519,99
- Univerexport556,99
+1 продавница4.200,00 din/kg
Bombonjera Collection Ferrero Rocher 269 g
- Trlić1.179,00
- Euro Ša M1.575,00
- Univerexport1.599,99
+3 продавнице4.382,90 din/kg
Bombonjera Prestige Ferrero Rocher 319 g
- RIČ1.599,99
- Euro Ša M1.930,00
- Univerexport1.999,99
+3 продавнице5.015,64 din/kgBombonjera Caramel After Eight 200 g
- RIČ519,99
- Fortuna Market529,99
- Aleksandrović549,99
+3 продавнице2.599,95 din/kg
Bombonjera Eurodesert Eurocrem 300 g
- Cash & Carry Plus349,99
- Trnava Promet403,00
- Fortuna Market429,99
+3 продавнице1.166,63 din/kg
Paketić To School 2025 330 g Kidy
- Sunce (Qvattro)469,99
- Euro Ša M489,00
- Roda589,99
+3 продавнице1.424,21 din/kg
Praline Kruna Premier 135 g
- Prima739,00
- Univerexport899,99
- BB Trade999,97
+3 продавнице5.474,07 din/kg
Bombonjera Kuglice Crispy Lešnik Smilies 120 g
- Tekijanka224,51
- Mere247,00
- Univerexport249,57
+3 продавнице1.870,92 din/kg
Bombonjera Lešnik&Spekulas Eugen 100 g
- Super Vero599,99
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda619,99
+1 продавница5.999,90 din/kg
Uskršnji Paketić Sweet Choice 65 g
- Univerexport154,41
- Gomex159,99
- Idea · Mercator · Roda159,99
+1 продавница2.375,54 din/kgČokoladne Praline Rajf Sweet Choice 75 g
- Prima253,50
- Idea · Mercator · Roda399,99
- Medius399,99
+1 продавница3.380,00 din/kgČokoladna Figura Uskršnji Zeka 38 g
- Trlić49,90
- Šumadija Market64,00
- Cash & Carry Plus69,99
+3 продавнице1.313,16 din/kgRoyal Fondan Pralina Jagoda 180 g
- Leon77,99
- Trnava Promet81,00
- Trlić99,00
+3 продавнице433,28 din/kgFondan Pralina Narandža 180 g BG
- Trnava Promet81,00
- Trlić99,90
- Čutura99,99
+3 продавнице450,00 din/kg
Bombonjera GRIOTTE 153 g Kraš
- Trnava Promet467,00
- Transkom 94519,00
- Trlić539,99
+3 продавнице3.052,29 din/kgFondan Praline Kajsija 180 g BG Produkt
- Trnava Promet81,00
- Prima88,00
- Trlić99,90
+3 продавнице450,00 din/kg
Lexus Bombonjera Srce 110 g
- Trnava Promet150,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Fortuna Market169,99
+3 продавнице1.363,64 din/kg
Bombonjera Rocher Grand 125 g Ferrero
- Trlić699,90
- Aksa729,00
- Super Vero894,99
+3 продавнице5.599,20 din/kg
Novogodišnji Novcici 45 g Sweet
- Aksa149,00
- Europrom149,90
- Trlić149,99
+3 продавнице3.311,11 din/kg
Bombonjera Lexus Deda Mraz Trougao 120 g
- Gomex133,33
- VP Dima199,00
- Transkom 94219,90
+3 продавнице1.111,08 din/kg
−28%Bombonjera Jelka Lešnik 120 g Lexus
- Gomex146,65
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Čutura214,99
+1 продавница1.222,08 din/kg
SL Novogodišnji Paketić - Kutija 2025
- Fortuna Market1.779,99
- Euro Ša M1.899,00
- Mikromarket1.979,00
+3 продавнице987,24 din/kg
Bombonjera Lindt Mini Pralines 100 g
- Cash & Carry Plus799,99
- Super Vero895,99
- Gomex899,99
+3 продавнице7.999,90 din/kg
Paketić Novogodišnji Medela Kutija 1620 g
- BB Trade1.199,96
- Gomex1.199,99
- Euro Ša M1.299,00
+3 продавнице740,72 din/kg
Bombonjera vafl Rocher prestige 166g
- Euro Ša M775,00
- Aroma819,99
- Idea · Mercator · Roda819,99
+1 продавница4.668,67 din/kg
Bombonjera Slana Karamela Lindor 200 g
- Idea · Mercator · Roda814,20
- Maxi · Mega Maxi831,99
- Aroma899,99
4.071,00 din/kg
Čokoladna Figura Uskršnji Zec Rocher 60 g
- Cash & Carry Plus429,99
- Aksa449,00
- Senta Promet463,89
+2 продавнице7.166,50 din/kg
Bombonjera Cherry Evropa 147 g
- Cash & Carry Plus339,99
- Euro Ša M385,00
- Univerexport499,99
+2 продавнице2.312,86 din/kg































