Цене → Махунарке
Махунарке
176 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

PIRINAC CRVENI BIO SPAJZ 450G
- Aroma649,99
- City649,99
1.444,42 din/kg
PIRINAC CRNI BIO SPAJZ 450G
- Aroma649,99
- City649,99
1.444,42 din/kgŠareni pasulj 1kg
- Mere244,00
- Cash & Carry Plus350,60
244,00 din/kgSocivo 1 kg
- Mere231,00
- Tekijanka261,34
231,00 din/kgPASULJ TETOVAC EXTRA FINO 1kg
- Cash & Carry Plus439,99
- Super Vero577,99
439,99 din/kg
PASULJ BELI GRADIST--
- Euro Ša M239,00
- Aman249,99
9,56 din/kom- −22%
PASULJ GRADISTANAC SVP
- Maxi%699,00
- Mega Maxi%699,00

Socivo zeleno Maxi 500g
- Maxi156,99
- Shop&Go162,99
313,98 din/kgSOCIVO 450G
- Leon115,99
- Aleksandrović129,99
257,76 din/kgKIKIRIKI ZA PIVO 50G GRIV
- Prima33,00
- Aleksandrović49,99
660,00 din/kg
KIKIR.PRZ.SLAN.OPNA 170GR MOGYI
- Aleksandrović129,90
- Prima158,00
764,12 din/kgKIKIRIKI PRZENI 500G GOLD
- Prima159,50
- Aleksandrović189,90
319,00 din/kgSOJA KOMADICI 10KG TEXPRO C BANKOM
- Prima454,00
- Podunavlje629,99
45,40 din/kg
KIKIRIKI LJUSKA 250GR FLO
- Super Vero301,99
- Prima333,00
1.207,96 din/kg
KIKIRIKI PRZ.SLA.OLJ.100G
- Prima71,00
- BB Trade109,97
710,00 din/kgSPORT MIX 100G FLORIDA
- Aleksandrović199,90
- Prima258,00
1.999,00 din/kg- −15%
KIKIRIKI PRZENI 200GR FLO
- Prima112,50
- BB Trade%148,88
562,50 din/kg
−15%KIKIRIKI PECENI SL.200G F
- Prima115,00
- BB Trade%141,88
575,00 din/kgSUNCOKRET NUTS 50GR MORAVKA
- Prima29,00
- Aleksandrović29,99
580,00 din/kgMIX MARINIRANI GUD 90G MA
- Aleksandrović129,90
- Prima143,50
1.443,33 din/kgKIKIRIK.GUD PRZ.SL.95G MA
- Euro Ša M68,00
- Prima70,50
715,79 din/kg
KIKI.GUD PEC.MARIN.95GR M
- Euro Ša M68,00
- Prima70,50
715,79 din/kgKIKIRIK.GUD PRZ.SL.195G M
- Euro Ša M122,00
- Prima126,00
625,64 din/kgKIKIR.GUD DIET 195G MARBO
- Prima126,00
- Europrom199,90
646,15 din/kgKIKIRIKI GUD PRZENI 90GR
- Prima70,50
- Fortuna Market109,99
783,33 din/kgKIKIRIKI GUD PEC.SLA.90GR
- Prima70,50
- Fortuna Market109,99
783,33 din/kgKIKIRIKI GUD DIET 90GR
- Prima70,50
- Fortuna Market109,99
783,33 din/kgPASULJ TETOVAC 5 KGR
- Aleksandrović1.099,90
- Prima1.661,50
219,98 din/kgKIK.KUGLICE/PAPR.GUD 55G
- Prima50,50
- Aleksandrović84,99
918,18 din/kgKIKIR.KUGL.CHILLY 100G DE
- Prima63,50
- Europrom299,90
635,00 din/kgMES.SEMENKI 4SEEDS 30GR
- Aleksandrović49,90
- Prima76,00
1.663,33 din/kg- −20%
pasulj tetovac vlasic komerc
- BB Trade48,00
- Podunavlje%391,99
96,00 din/kg
















