Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.816 sniženja · 16 novih danas · 55 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −29%
OSVEŽIVAČ ODEĆE AERO 2X50G CERESIT
849,99 din600,00 din6.000,00 din/kg
−29%USKRŠNJI ČOKO ZEC LABUDOVIĆ 40G
84,99 din60,00 din1.500,00 din/kg
−29%SKIDAČ LAKA OLEA ULJA BEZ ACET 70ML
84,99 din60,00 din857,14 din/l
−29%Tecni sapun LMX 0500 Exotic dreams
127,48 din90,00 din180,00 din/l
−29%Tecni sapun LMX 0500 Violet drems
127,48 din90,00 din180,00 din/l
−29%BOMBONJERA GRIOTE 204G
749,99 din529,99 din2.597,99 din/kg
−29%OSVEŽIVAČ MIRISNI ŠTAPIĆ LETNJE JUTRO AIRWICK 30ML
664,99 din469,99 din15.666,33 din/l
−29%AIRWICK mirisni stapici Cari leta 0030
664,99 din469,99 din15.666,33 din/l
−29%AIRWICK mirisni stapici Belo cvece 0030
664,99 din469,99 din15.666,33 din/l
−29%Cetka 9717 TCA FVD *Stevan still
989,99 din699,99 din
−29%SALVETE PREM ŽUTA 3SL 30/1 NATUR
98,99 din70,00 din2,33 din/kom
−29%DEO STIK MEN DEEP BLACK CARBON NIVEA 50ML
650,38 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 400ML
452,25 din319,99 din799,98 din/l
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 3 4-9KG 56/1
2.118,30 din1.499,00 din26,77 din/kom
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 4 7-18KG 50/1
2.118,30 din1.499,00 din29,98 din/kom
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 5 11-25KG 42/1
2.118,30 din1.499,00 din35,69 din/kom
−29%DEO ROLL-ON FRESH SENSATION NIVEA 50ML
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%NIVEA ROLLON 50ml PEARL&BEAUTY
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%NIVEA ROLLON W 50ml DOUBLE EFF
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%NIVEA ROLL ON FRESH SUMMER 50ml
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%NIVEA Deo Black&White nevid 50g 82234
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l
−29%NIVEA roll-on fresh rose touch 50ml
649,99 din459,99 din9.199,80 din/l- −29%
ŠAMPON REPAIR 250ML O BOTANIC
1.215,00 din859,99 din3.439,96 din/l - −29%
ŠAMPON PR PERUTI 250ML O BOTANIC
1.215,00 din859,99 din3.439,96 din/l - −29%
BALZAM TOTAL REPAIR 250ML O BOTANIC
1.215,00 din859,99 din3.439,96 din/l
−29%Vino Zdrepceva Krv 0750 + 2 case Coka
1.129,99 din800,00 din1.066,67 din/l
−29%PIVO TAMNO ZAJEČARSKO 0.33L LIMENKA
112,99 din80,00 din242,42 din/l
−29%VLAŽNE MARAMICE BABY BECUTAN 72/1
239,99 din169,99 din2,36 din/kom
−29%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM TAŠ 500ML
239,99 din169,99 din339,98 din/l
−29%SOS CURRY PEMY POLIMARK 285ML
239,99 din169,99 din596,46 din/l- −29%
HRANA PAS KOLLAGEN STRIPE 60G DAFIK
239,99 din170,00 din2.833,33 din/kg
−29%BRISAČ PODA MOCIO REZERV PLA VILEDA
1.199,00 din849,99 din
−29%GILLETTE MEN STICK 70ml ARTIC ICE
564,21 din400,00 din5.714,29 din/l
−29%GILLETTE FLEAR GEL COOL WAVE
564,21 din400,00 din5.714,29 din/l
−29%Gillette antiperspirant gel aloe 70ml
564,21 din400,00 din5.714,29 din/l
−29%CC FINLANDIA REDBERRY 1L
2.679,99 din1.900,00 din1.900,00 din/l
−29%ziaja tuš/gel redcurrant 500ml
549,99 din389,99 din779,98 din/l
−29%ziaja tuš/gel fresh tea mint 500ml
549,99 din389,99 din779,98 din/l
−29%ziaja tuš/gel MOON PITAHAYA 500ml
549,99 din389,99 din779,98 din/l
−29%ziaja tuš/gel italian fig 500ml
549,99 din389,99 din779,98 din/l
−29%VISKI JIM BEAM WHITE 0.7L
2.819,99 din1.999,99 din2.857,13 din/l
−29%VAP APEROL 0.7L+CINZANO TOSPR 0.75L
2.819,99 din2.000,00 din2.666,67 din/l
−29%Nivea krema 400ml
1.029,00 din729,99 din1.824,98 din/l
−29%Liker Baileys original 0700
3.099,99 din2.199,99 din3.142,84 din/l
−29%*Napitak Cedevita limun ananas 1.5l 6
154,99 din110,00 din73,33 din/l
−29%KREMA PR BORA OČI 15ML AFRODITA
1.099,00 din779,99 din51.999,33 din/l- −29%
SRED UNIVERZALNO 750ML GLANZ
211,24 din150,00 din200,00 din/l
−29%TEQUILA SIERA GOLD 0,7L G3 SPIRITS
2.252,99 din1.600,00 din2.285,71 din/l