Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.816 sniženja · 16 novih danas · 55 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−41%DEO SPREJ TRENDY BU 150ML
579,99 din339,99 din2.266,60 din/l- −41%
KESE SMEĆE FINO XXL AROMA 35L 70/1
664,99 din390,00 din5,57 din/kom
−41%o.b. tamponi Organic Mini 16 kom
596,16 din350,00 din21,88 din/kom
−41%OM SEMANA SUPER SOFT SMOOTH 1.3L
629,99 din370,00 din284,62 din/l
−41%OM SEMANA SUPER SOFT CARE 1.3L
629,99 din370,00 din284,62 din/l- −41%
PAKETIĆ NG SLAT KUĆICA 150G SWE CHO
399,99 din235,00 din1.566,67 din/kg
−41%KUPKA BIO NATURAL 395ML JOHNSON
765,90 din450,00 din1.139,24 din/l
−41%SPIDERMAN 2U1 GEL I ŠAMPON 400ML
850,50 din500,00 din1.250,00 din/l
−41%TABLETE ZA SUĐE EXCELLENCE SOMAT 50/1
2.549,00 din1.499,00 din29,98 din/kom
−41%TOALETNI PAPIR VLAŽNI MOIST SENSITIVE ZEWA 80/1
679,99 din399,99 din5,00 din/kom
−41%PRŠUT GOV SLAJS VP 100G IM TOPO
679,99 din399,99 din3.999,90 din/kg- −41%
VINO SPUMANTE PIGNOLETTO 0.75L
1.189,99 din700,00 din933,33 din/l
−41%SET ZA ŽENE ARGAN+PUFNA MALIZIA
679,99 din400,00 din
−41%SET ZA ŽENE TALCO+PUFNA MALIZIA
679,99 din400,00 din- −41%
BOMBONE NG MIX 100G SWEET CHOICE
169,99 din100,00 din1.000,00 din/kg
−41%SET DOVE M CLEAN COMFORT TORBICA
1.869,00 din1.100,00 din
−41%MLEKO ZA TELO JOJOBA OIL AFRODITA 250ML
729,99 din429,99 din1.719,96 din/l
−41%MLEKO ZA TELO RED GRAPES AFRODITA 250ML
729,99 din429,99 din1.719,96 din/l
−41%MLEKO ZA TELO NATURAL VANILA AFRODITA 250ML
729,99 din429,99 din1.719,96 din/l
−41%AFRODITA losion/telo hyaluron 250ml
729,99 din429,99 din1.719,96 din/l
−41%Rexona deo sprej Invisible Fresh150ml
509,17 din300,00 din2.000,00 din/l
−41%FRESH MARAMICE MENTA
10,18 din6,00 din0,60 din/kom
−41%Libresse ULTRA ciklusni ulošci 40/1
592,99 din350,00 din8,75 din/kom
−41%SUNĐER SA ABRAZIVOM PROFILE FINO 1/1
109,99 din64,99 din
−41%BALLANTINES WIHISKI ROCK AC/DC 0,7I
2.199,99 din1.300,00 din1.857,14 din/l
−41%CABERNET MERLOT STARI HRAST
2.199,99 din1.300,00 din1.733,33 din/l
−41%Swiffer DUSTER dopunske navlake 10/1
1.066,02 din630,00 din63,00 din/kom
−41%M.SET DOVE CLEAN COMFORT TORBA(SH+DEO+STIK)
2.029,00 din1.200,00 din
−41%VINO CRVENO PINOT NOIR STOBY 0,75L
709,99 din420,00 din560,00 din/l
−41%PASTA ZA ZUBE AKTIV LACALUT 75ML+GOLD ČETKICA
489,99 din290,00 din3.866,67 din/l
−41%PASTA ZA ZUBE SENS. LACALUT 75ML+ GOLD ČETKICA
489,99 din290,00 din3.866,67 din/l
−41%DET PERSIL 4.05KG+DET PERWOLL 1L
3.039,00 din1.799,00 din1.799,00 din/l
−41%VINO PENUŠAVO SREBRNA PENINA MUSKAT 0,75L
1.519,99 din900,00 din1.200,00 din/l
−41%VIS.JOHN BARR FIN.RED0.7L
1.519,99 din900,00 din1.285,71 din/l
−41%KONZERVANS C 6X5G
134,99 din79,99 din2.666,33 din/kg
−41%GIN AL FR 0.7L TANQUERAY
2.699,99 din1.600,00 din2.285,71 din/l
−41%HRANA ADULT MINI 2.5KG ECOPET NATUR
1.332,99 din790,00 din316,00 din/kg
−41%VINO BELO MUSCAT TEMJANIKA 0,75L
1.349,00 din800,00 din1.066,67 din/l
−41%CHIPICAO ANGRY BIRDS 60g MINI
101,14 din60,00 din1.000,00 din/kg
−41%*Set DOVE M Clean Gentle(sg,deo)
1.179,00 din700,00 din
−41%BOMBONE KIKI TUTTI FRUTT USKRS 100G
159,99 din95,00 din950,00 din/kg
−41%DETERDZENT ARIEL PODS COLOR 96 CTS
3.199,00 din1.900,00 din19,79 din/kom
−41%HRANA ZA PSE FRISKIES BALANCE 10KG
3.199,00 din1.900,00 din190,00 din/kg
−41%ČETKICA ZA ZUBE DEČIJA ELEKTRIČNA BARBIE COLGATE
1.346,64 din800,00 din
−41%TABLETE ZA SUĐE PLATINUM FAIRY 45/1
1.683,18 din1.000,00 din22,22 din/kom
−41%DET ARIEL PODS EXTRA CLEAN 50/1
2.945,56 din1.750,00 din35,00 din/kom- −41%
KREMA TOP SA ARG ULJEM 300ML D&N SA
218,77 din130,00 din433,33 din/l
−41%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 60PR MERIX 4.5KG
1.849,00 din1.099,00 din244,22 din/kg